pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Zwisłoucha

 

Pojechała do nowego domu 23.01.2013 r.

 

 

To jest kot, który wie, czego chce - chce człowieka!
Do głaskania, drapania, miziania, przytulania i tym podobnych fanaberii.
Jak tylko na horyzoncie pojawia się człowiek - kot przystępuje do ataku. Wspina się, miauczy, przytula. Łatwo nie odejdzie, pogłaskać musisz. Jak już raz pogłaszczesz - to koniec, kot oddaje się w twoje ramiona i mruczy, mruczy, mruczy...

Uszatka.
Uszy są kiepskie. Małe, zwinięte - efekt choroby świerzbowcowej. Trzeba je czyścić często. Czy jest to zbyt duże poświęcenie w zamian za kota pełnego miłości? Bo chyba właśnie przez te swoje biedne uszki kocina nie ma jeszcze własnego kątka na tym świecie.

Usia.
Ona doceni szczęście posiadania swojego człowieka, odwdzięczy się całą sobą. Dla niej nie ma znaczenia twój wiek, płeć, kolor włosów. Czy jesteś gruby czy chudy, ładny czy brzydki. Jej wystarczy, że jesteś - i za to cię kocha.
A że potrzebuje ciepła i zainteresowania - dowodem jej spojrzenie, kiedy wychodzisz, zostawiasz ją w gromadzie wesołych, bawiących się kotów, z pełną michą, a jednak dla niej nie to jest szczęściem. Od razu się wyłącza, idzie sobie w kącik i czeka. Na tego, kto da jej DOM. Czy znajdzie się taki?


Kotka nie przepada za innymi kotami, ma charakter mocno dominujący. W nowym domu najprawdopodobniej przez pierwsze dni będzie rozstawiać wszystkich po kątach. Kiedy reszta stada nauczy się, że lepiej do niej nie podchodzić - relacje znormalnieją. Zwisłoucha mieszka obecnie z kilkunastoma kotami i nie ma większych awantur - no chyba, że ktoś próbuje wejść na kolana, które okupuje właście Zwisłoucha... Najlepiej byłoby jej więc w domu bez innych kotów; poradzi sobie jednak również w kocim towarzystwie, o ile nie będzie ono zbyt namolne ;)


Umaszczenie: czarny z białym
Data urodzenia: 2010
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak
Inne koty: niechętnie
Psy: nie sprawdzono

Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com