pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Zenek

 

Razem z Zuzią pojechał do nowego domu 17.02.2013 r.

 

 

 

 

 

 

 

Nie wiemy skąd przyszedł i co się z nim wcześniej działo. Pojawił się na podwórku jednej ze środmiejskich kamienic w zimie i jak typowo "dziki" kot zaczął zaczepiać każdego przechodzącego człowieka prosząc o jedzenie i choć chwilkę zainteresowania jego małą osobą.
Ale przechodzący ludzie zwykle nie mają czasu dla takiego "dzikiego" kota:(
Wtedy dowiedzieliśmy się o tym kocie i tak pojawił się w naszym domu tymczasowym.

Młody (nie ma jeszcze roku), czarny kocurek dostał imię Zenek.
Został przebadany, testy FelV/FIV ujemne, zaczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Aktualnie kociak jest zdrowym, radosnym młodym kocim chłopakiem :)
Zenek bez problemu odnalazł się w stadzie kilkunastu kotów, choć mimo młodego wieku próbuje czasem w tym stadzie rządzić - chłopak ma charakterek:)
Zenek to kot, którego wszędzie pełno (no chyba, że akurat postanowił się przespać) i czasem mam wrażenie, że to nie jeden czarny Zenek, a co najmniej kilku kręci mi się pod nogami :)
Człowiek jest dla Zenka bardzo ważny, ważniejszy chyba nawet od innych kotów. Bez pytania ładuje się na ludzkie kolana, pierwszy jest w łóżku więc kładąc się spać trzeba uważać czy nie kładziemy się na kocie, w pełnym pędzie potrafi nagle wpaść pod nasze nogi i kręcić wokół nich ósemki. Pomaga w sprzątaniu, słaniu łóżka, gotowaniu. Wspina się, wpatruje w nasze oczy i dopomina o zainteresowanie i pieszczoty :)
Zenek to kot, który potrzebuje duuużo zainteresowania ze strony Opiekuna :)
Zenek potrzebuje jednak też kociego towarzystwa, bo bez niego nie byłby w pełni szczęśliwy. Niezbędne do szczęścia są mu kocie gonitwy i zapasy, kocie wtulanie się do snu, czy wylizywanie łepetynki przez drugiego kota.

Zenek jest kotem bardzo czystym, 100% kuwetkowym, je z apetytem kocie chrupki i mokre z puszek/saszetek. Jest szczepiony, wykastrowany i regularnie odrobaczany.
Szukamy dla kociaka domu niewychodzącego i odpowiedzialnych Opiekunów, którzy zapewnią mu szczęśliwe życie do końca jego dni. Opiekunów, którzy z radością przyjmą tak żywe i rozbrykane stworzonko do swojej Rodziny:)
Zenka chętnie wyadoptujemy z innym kociakiem z naszego domu tymczasowego, np z kocią przyjaciółką Zosią.

 
Dodaj link do:
www.facebook.com