pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Wulkan

Pojechał do nowego domu 2.09.2017 r.

 

Wulkanek, to chłopak z maja 2015 roku. Dużo  chłopaka jest . Pracuje nad tym by powiększyć swe gabaryty ciągle. Ma apetyt i nie walczy z nim. Kochanego ciałka podobno nigdy dość! 

Wulkanek jest już wykastrowany ,zaszczepiony ,świetnie zna drogę do kuwety i umie korzystać z drapaczka. Testy FeLV i FIV są ujemne. Ma książeczkę zdrowia. 

Jest pięknym kotem. Czarnym z białymi dodatkami.  O wyjątkowo miłym w dotyku futerku. Ma prześmieszną, okrągłą mordkę ozdobioną fantazyjnymi białymi mazańcami. Cały jest fantazyjnie dwu-barwnie umaszczony.  Wulkanek mimo sporych gabarytów, ma delikatnie charakter. Po poznaniu człowieka , daniu mu odrobiny czasu otwiera się w pełni na ludzia. Jest wielkim przymilakiem. Lubi głaski, wywalanie brzunia, mizianie się, cieranie i wspólne drzemki. Mruczy pięknie.  Jest łasuchem i każda micha przełamuje jego lody niepewności.  Doskonale nadaje się na towarzysza dla innego kota. Kocha toczenie kulek i wspólne zabawy. Ma pełno do nich zapału. Z obecnym stadkiem doskonale się dogaduje. Ale jako jedynak, mający kolana tylko dla siebie, też będzie szczęśliwy!

 

Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 

  
 
Dodaj link do:
www.facebook.com