pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Vipek

Nela i Vipek pojechały do nowego domu 17.10.2017.r.

 

Vipek urodził się w lipcu 2016 roku.  To bardzo młody kotek o cudnym charakterze. To wielki wiercipięta co jak śrubka wszędzie się wkręci. Jest jak sprężynka co wszędzie wskoczy.  Żaden drapak nie jest za wysoki, żadna odległość niemożliwa do pokonania. Trzeba się spodziewać ,że nie ma miejsc nie dostępnych dla Vipka.  Strasznie jest  ciekawski.  Ale wszystkie skoki robi zgrabnie nie strącając niczego. Akrobata z niego.  Jest wielkim gadułą i zawsze ma wiele do powiedzenia.  Strasznie narzeka jak się nudzi czy micha za wolno jest podana.   A ma wielki apetyt.  Jest szczęściarzem bo nie tuczy się. Zasób słów ma spory.  A jego jojczenie niesie się po całym domu. Jest wielkim przytulakiem co to się wtula w człowieka całym ciałem.  Mruczy, leży na torsie czy kolanach, pcha się pod kołderkę, przebiera łapkami i patrzy maślanymi oczkami.   Jest wesoły,  towarzyski, pogodny i pełen energii.   Nie boi się obcych ludzi . Obecność gości nie przeszkadza mu w jego planach ;) Ma wiele, bardzo wiele werwy w swym małym ciałku. Kocha Vipek  koty i z każdym się dogada. Dlatego tylko dom z kocim towarzyszem będzie brany pod uwagę. Towarzyszem równie energicznym co Vipuś.

 

Jest klasycznym burasiem o ceglanym nosku.  Dodaje mu on uroku. Jest jak niteczka chudawy. Ma długie nożynki, długaśny ogonek, trójkątny pysiałek o wielkich uszyskach i chochlikowatym wejrzeniu. To cała mega uroda Vipunia.  Powalająca wręcz z niego pięknota co kradnie serce każdemu. 

 

Umie korzystać z kuwetki i drapaczka. Jest wykastrowany ,odrobaczony, zaszczepiony i ma ks. zdrowia. Testy FELV/FIV ma ujemne. 

 

Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.

 

Więcej zdjęć tutaj.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com