pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Vanilka


Pojechała do nowego domu 04.06.2015 r.

 

 

Słodka kolorowa Vanilka przyszła na świat na początku maja 2013 roku. Przeurocze ciacho do schrupania jest delikatne i nie wysokie, pięknie kolorowe .Bardzo przystojna z niej kocia. Ale nie można dać się zwieść jej delikatnej urodzie. Bo Vanilka jest kotem co wszędzie wejdzie, wszystko dotknie i zobaczy. Nie ma dla niej miejsc nie dostępnych. Jest uparta w swych dążeniach i trzeba się uśmiać z jej prób zdobycia trofeum.Sprawia wrażenie jakby jej było więcej niż jedna z taką prędkością się przemieszcza. W zabawę wkłada całe swoje serce i ciałko ganiając aż zmęczona zaśnie snem głębokim. Domek musi być nastawiony na ciacho z tajfunkiem w jednym.

Vanilka lubi polegiwać na kolanach. Na rączkach to nie koniecznie.  Głaskana mruczy zawzięcie i wyciąga jak strunka. Wywala brzuś i daje się miziać bez końca. Pogaduje do nas i zaczepia. Pieszczoch z niej ale na swych zasadach. Jak to z   trikolorkami bywa, mają one swoje humory i swoje zdanie. Mała jest pyskaczem i gadułą. Vanilka to kocia co odkrywa dopiero zabawę, drapaczki, wspólne polegiwanie, obecność kochającego człowieka przy sobie. Otwiera się z każdym dniem na nowe przyjemności. Jest śliczna i odważna. Jak już pozna ludzia to nie odpuści przytulanek. Na chwilę obecną może być jedynakiem ale z jednym wesołym kotem na pewno dogada się. Jest towarzyska bardzo i dopiero poznaje uroki kociego towarzystwa.

Jest cudnym kocikiem pełnym życia i energii.Wesołym i zabawnym. Zawsze z apetytem. Vanilkowe ciacho szuka domku co pokocha ją za jej urodę i charakter , przytuli i wsłucha się w jej mruczanki. Vanilka ma książeczkę zdrowia. Jest wysterylizowana, drapakowa, zaszczepiona, odrobaczona i kuwetkowa. Testy Felv i Fiv ma ujemne.

 

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 
Dodaj link do:
www.facebook.com