pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Uzi

Pojechał do nowego domu 8.02.2019.

 

Czy Uzi jest kotem straconym? Nie znajdzie domu bo jest tyle" a bo"? Uzi jest chory na "a bo" ?
A bo nie jest ani rudy czy inny kolorowy? A bo nie jest puchaty lub golusi? A bo nie jest miziaty do bólu? A bo jest szaraczkiem zwykłym? A bo jest za duży jak na swój wiek? A bo ma długie, mocne nogi? I witkowaty ogonek? A bo ma za trójkątny pysiek, rzymski profil i za wielkie oczy? A bo prawe ma lekko "inne" smutnym dzieciństwie? A bo ma za wiele energii i uszyska co śmiesznie sterczą? Same "a bo".
Ale spójrz na niego sercem Domku! To niezwykle urokliwy kocurek. Wesoły i bez problemowy. Jest wielkim wiercipiętą co bez ruchu żyć nie umie. Jest uzależniona od biegania i ciekawości. Musi tuptać szybciusio. Musi zaglądać w każdą dziurę. Musi wszystko widzieć i wiedzieć. Musi pobiec by zobaczyć co spadło. Musi zajrzeć w garnek i do szklanki. Musi wepchnąć nos do lodówki. I pod nóż co kroi żarełko. Ale żarłokiem nie jest.Choć przy śniadaniu jest zawsze pierwszy. Musi gonić kulki, papierki, myszki. Musi coś robić bo nuda nie istnieje dla Uzinka. Lubi być obok człowieka. Uczestniczyć w życiu rodziny. Kłaść się na kołderce czy włazić na nogi prosząc o głaskanie. Bo lubi głaskanie , przytulanie ale na swych zasadach. Na rączkach nie koniecznie usiedzi, bo nie. A bo niekoniecznie mu to pasi. Na dzień dzisiejszy nie jest typem przytulaka. Ale to wdzięczny chłopczyk, dobrze wychowany i mądrusi. Nie drapie mebli, kocha wysokie drapaki, jest delikatny do kocich towarzyszy i ludzi. Jest z niem wiele uroku. Wie jak ma na imię. Ma najpiękniejszy w świecie nochalek w kształcie serducha. Cały Uzi!
Zdjęcia Uzinka nie oddają jego nieśmiałego uroku.

Uzinek urodził się w kwietniu 2018 roku. Doskonale dogaduje się z kocimi towarzyszami z przyjemnością bawiąc się z nimi. Doskonale więc nadaje się jako partner do zabawy dla innego wesołego kota. Jako jedynak nie będzie zadowolony.


Jest wykastrowany, zaszczepiony, odrobaczony, testy FELV/FIV są ujemne - ma ks.zdrowia. Korzysta z kuwety i drapaka.

Adopcja jest darmowa .Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Jako jedynak kot nie będzie wydany. Możliwa jest adopcja w dwupaku (Uliś ma rodzeństwo) .Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane. Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone.

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com