pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

Banner 150x80px

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Uzi

Uzinek urodził się w kwietniu 2018 roku. Jest sporym kotem jak na swój wiek. Ciemno szary, cętkowany o podwoziu tygrysim. Ma długie i mocne nożynki, stopki też ma spore, napakowane kilosami ciałko i witkowaty ogonek. Może pochwalić się także wielkimi uszyskami. A najbardziej przepiękny ma nosek. Czarny, sporawy i w kształcie serca!

Uzi jest bystry, wesoły i bardzo kontaktowy w stosunku do kocich towarzyszy. Z każdym futerkiem się dogada bez względu na jego wiek. Lubi kocie towarzystwo. Bardzo energiczny chłopczyk z niego. Biega szybciutko, goni kulki jeszcze szybciej, stroszy zabawnie ogonek, pokonuje każdy drapak. Kocha wylegiwanie się w hamaczkach lub na naszych kołderkach. W ogóle kocha drapaki i to jak najwyższe. Śmiga jak bura wiewiórka. Lubi wtykać swój serduszkowaty noś w każdą dziurę. Zawsze gdzieś pędzi, coś musi zrobić. Choć czasem zamiera w naszych ramionach lub wgapia się z zainteresowaniem w widok za oknem. Jest kotem miłym, mruczącym, lubiącym kontakt z człowiekiem i głaski do utraty tchu ale nie jest typem przytulaka. Nie przepada za braniem na ręce. Przybiega na wołanie. Zna swoje imię. Nadstawia do mizianek. Wita nas jak tylko wejdziemy do domu. Zawsze jest blisko . Doskonale nadaje się na towarzysza dla drugiego, energicznego kota. Jako jedynak nie będzie wydany! W grę może wejść adopcja w dwupaku.

Uzi ma ks.zdrowia. Jest odrobaczony, zaszczepiony. Testy FELV/FIV są ujemne. Korzysta z kuwetki. Korzysta z drapaka. Będąc dzieckiem malusim Uzi był chory i prawe oczko ma delikatnie mniejsze. W niczym mu to nie zawadza. Wręcz dodaje uroku!

Adopcja jest darmowa .Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Jako jedynak kot nie będzie wydany. Możliwa jest adopcja w dwupaku (Uliś ma rodzeństwo) .Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone.

Kontakt Aśka :
697 541 709 (po 17) ;
m.aska@wp.pl

 
Dodaj link do:
www.facebook.com