pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

Banner 150x80px

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Ulotka

Szczęście w kolorze blue - Ulotka

Ulotka urodziła się w okolicach połowy kwietnia 2018 roku. Jest niezwykle pięknym kotem o futerku w kolorze niebieskim. Rozświetlonym delikatnym ciasteczkowym kolorem. Jest ono wyjątkowo miękkie i gładkie. Przyjemnie się ją dotyka. Drobna niezwykle, o maluniej twarzyczce i wielkich oczyskach. Rezolutna i wesoła zdobywa świat swoją odwagą i radością. Wszędzie jej pełno. Nigdy nie rezygnuje z podjętych planów. Drapak musi być jak najwyższy, dziura jakaś jak najmniejsza, kartony...wszędzie wejdzie. Zabawa z braćmi to jest to co małe, blusiaste kociczki najlepiej lubią. Ma apetyt. Jest gadułą i pyskaczem. Kocha mizianki i wywalanie brzuszka. Lubi delikatnie łapać ręce w ząbki i łapinki podczas głaskanek. Tulić się całą sobą. Mruczeć do utraty tchu. Takie malunie szczęście w kolorze blue. Nie raz uśmiech gości u nas gdy patrzymy na jej dokazywanie.

Ulosi po przebytym katarze delikatnie łzawi prawe oczko czasem. W niczym to nie zawadza. Nic nie trzeba przy tym robić. Pięknie korzysta z kuwety. Jest odrobaczona. Ew. Opiekunowie na obecny czas będą proszeni o jej zaszczepienie. Ulotka szuka domu z drugim kotem lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę. Mała ma czwórkę braci. Jako jedynak małą nie będzie wydana!

Skontaktuj się, jeśli:

- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU
- będziesz karmił kota zdrowo, mokrą wysoko mięsną karmą (np. MAC's, Catz Finefood, Feringa, Grau bez zbóż, Gussto), BEZ SUCHEJ KARMY, która szkodzi kociemu zdrowiu
 

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

Opiekun w momencie adopcji zobowiązuje się do zapewnienia odpowiednich warunków bytowych i opieki weterynaryjnej. Możliwa jest wyłącznie adopcja przez osobę dorosłą - docelowego opiekuna, który wyrazi zgodę na wizytę przed adopcyjną i podpisze umowę adopcyjną. 

Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane a adopcyjne rozmowy SMS-em nie będą prowadzone.

Kontakt Aśka 697 541 709 ( po 17!) ; m.aska@wp.pl

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com