pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Uliś

Uliś urodził się w okolicach kwietnia 2018 roku. Jest jeszcze młodym kotem pełnym wesołości i życia. Nie jest fantazyjnie futerkowo umaszczony ale pięknie bury. Gładki i błyszczący. Jest posiadaczem zadartego ceglanego nosia. Cały jest plamisto-lśniący. Jest smukły i przystojny o wysokich łapkach. Piękny ogon nosi dumnie wyprostowany. Jego oczyska są bystre i wszystko widzące. Potrafi rozpędzić się do świetlnej prędkości jak gania kulki czy bawi się z kocim towarzyszem. Lubi drapaki wszelkiego rodzaju. Lubi poleżeć sobie na kocyku, w nogach łóżka. Lubi pomruczeć sobie przy głaskaniu. Lubi pogadać sobie i pogruchać, szczególnie przy czekaniu na jedzenie. Och, jak on nas popędza. A najbardziej lubi pchać się na ludzia i tulić się i wyśpiewywać mruczanki. Nie jest ważne czy człek leży czy siedzi. Ulisiek zaparkuje swoje zwinne ciałko z radością na naszym torsie czy gardle. Jest bardzo ciekawskim kotem co to w każdy kątek zajrzy. Nie ma dla niego niedostępnych miejsc. Do tego lekki zazdrośnik z niego i zawsze stawia się z karkiem do głaskania gdy inny akuratnie kot jest pod ręką. Kocik jest otwarty na nowe znajomości choć nie od razu ufa nowo przybyłym. Reaguje na swe imię.

Doskonale nadaje się na towarzysza dla innego bystrego młodzika. Lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę. Uliś jako jedynak nie będzie wydany!

Adopcja jest darmowa .Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Jako jedynak kot nie będzie wydany. Możliwa jest adopcja w dwupaku (Uliś ma rodzeństwo) .Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone.

Kontakt Aśka :
697 541 709 (po 17) ;
m.aska@wp.pl

 
Dodaj link do:
www.facebook.com