pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

Banner 150x80px

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Uliś

ULIŚ

Uliś to od Ulipka bo taki przytulaśny ma charakterek. Lubi tulić się, mruczeć, gadać, wdzięczyć. Uliś to wielka drobnica ale zawzięta bardzo. Jak coś sobie upatrzy do zadziałania to podejmuje próby aż wygra. Wesoły bardzo ,deczko chuligani wiedząc ,że przednia zabawa będzie. Na przykład ciągle ściąga ścierki z uchwytu przy piecyku. Lubi jak podnoszę i zawieszam. Skrada się, doskakuje i trach...ucieka. A gałgan leży. Bystrzak okrutny. Do tego wielki gaduła i czaruś. Drepcze przed człowiekiem kręcąc kuperkiem i zarzucając zalotnie ogonkiem. I opowiada, opowiada... Często Niuniuś lub Synuś rodzina na niego woła. Intersują go wszystkie odbicia. Jak swój cień nawet w szafce zauważy to pyszczy i skacze i zachęca do zabawy. On niczego się nie boi. Każdy kot jest owacyjnie witany przez Ulisia. Musi go zaczepić, pacnąć łapką, zagryźć ogonkiem. Jest najmniejszy z rodzeństwa. Ale to on jest prowodyrem, uczącym stadko nowych rzeczy. Awanturuje się, piszczy, klnie po swojemu, wali w drzwi jak zamknięte, wije jak rybka gdy mu nie pasi...Nie boi się...fasolki szparagowej lub bobu. Wszystko co można ciągać po ziemi jest cacuśne. Kocha wszelkie korki i toczy je z wielkim zacięciem. Jak go się całuje to ma taką minę jak dzieci obśliniane przez wyrywną ciotkę. Czekam aż się obetrze z tych całusków. Zawsze się spieszy. Te chude łapki nie wyrabiają się za resztą. Ma szczurzy pysiałek i witkowaty ogonek, lekko załzawione oczyska. Kończymy ich leczenie. Wzbudza czułość swym marnym wyglądem. Ale to ułuda jest. Jest wulkanem energii o wielkim sercu. Jest wesoły, żwawy, towarzyski.

Uliś urodził się w okolicach 10 kwietnia 2018 roku. Maluszek wielki jeszcze z niego. Korzysta z kuwetki i wie do czego jest drapaczek. Czym wyższy tym lepszy. Szuka domku co go pokocha. Zadba o szczepienia. Pozwoli gonić nakrętki i upychać w dziury fasolkę.

Adopcja jest darmowa .Obowiązuje umowa adopcyjna! Prosimy o zgodę na wizytę przed adopcyjną. Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Jako jedynak kot nie będzie wydany. Możliwa jest adopcja w dwupaku (Uliś ma rodzeństwo) .Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone.

Kontakt Aśka :
697 541 709 (po 17) ;
m.aska@wp.pl

 
Dodaj link do:
www.facebook.com