pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Topnik

 

Pojechał do nowego domu 16.08.2013 r.

 

 

 

 

 

Kocio o niezwykłej urodzie :) Dużawy, biały w czarne, nieregularne  plamy śmiesznie ułożone na ciałku. Niezwykły ma ogon, również łaciaty. Na świat patrzy złoto-zielonymi oczami obramowanymi czarnymi okularami. Opuszki łapek i nosek ma też plamiaste. Włos lekko przedłużony czochra mu się malowniczo. Urodził się ok. listopada 2010 roku, więc młodzik jeszcze.


Topniczek ma cudny charakter! Swoje imię zawdzięcza zdolnościom topienia ludzkich serc. W pierwszej wersji miał zwać się Zaraza - jak się do człeka przyssał, to go oderwać nie można było. Zamruczałby i zakiział ludzia na przysłowiową śmierć. Topinek jest pełnym ciepła tulaczem i wielki pieszczochem. To wyjątkowy miziak i mruczuś. Lubi bardzo leżeć na kolanach. Wskakuje na kolana i nie odpuści. Musi leżeć, choćby pazurkami miał się trzymać. I nie jest ważne czy kolana są domowe, czy gościa. Topinek nie boi się obcych. Każdy jest radośnie witany jako potencjalny chętny do głaskania. Uwielbia spanie w łóżku wywalając się do góry kołami. Zajmując najlepsze miejscówki. Lub jako ten futerkowy szal otulać szyję. Kocha leżenie na drapaczkach i miękkich posłankach.  Lubi jeść. Bardzo lubi jeść. Każda miska jest jego. Za śmietankę dałby się pokroić. Jest Topiś wielkim kokieciarzem, co zagląda w nasze oczy z miłością i oddaniem. Jak on pięknie tuli się, czaruje wzrokiem, rozdaje całuśne całuski. Miód sam w nim płynie i Topniczek topi wszystkie serca, które go zobaczą. Głaskany w promocji przepięknie mruczy. Kotuś bardzo lubi czesanie.


Jego charakter widać na filmie: http://www.youtube.com/watch?v=lEXUNeJ9JFM&feature=youtu.be

Więcej zdjęć tutaj.

Jest wykastrowany. Ma książeczkę zdrowia. Testy Felv i Fiv ujemne. Korzysta z kuwety. Z naszymi kotami nie do końca dogaduje się więc powinien być jedynakiem.


Topniczek  szuka domu, który mocno go pokocha. Takiego, który będzie kota głaskał i pozwoli spać w łóżku. Kocio odwzajemni się wielkim przywiązaniem i miłością. To naprawdę niezwykły kot, który uszczęśliwi każdy dom do jakiego trafi.


Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy niewychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Przepraszam, ale telefony zastrzeżone nie będą odbierane, a rozmowy adopcyjne SMS-sami nie będą prowadzone.

 
Dodaj link do:
www.facebook.com