pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Sztil

 

Pojechała do nowego domu 09.05.2015 r.

 

 

Sztil, dziewczynka słodka ale z charakterkiem ;)

Sztil urodziła się w kwietniu 2014 roku jako jedna z dwóch biało-burych kocich dziewczynek w dziewięcio-kocim rodzeństwie. Sztil wspaniale bawi się wspólnie z resztą kotów w naszym Domu Tymczasowym, ale gdy coś się jej nie spodoba, potrafi o tym wyraźnie reszcie towarzystwa zakomunikować. 

Zdarza się, że inny kociak dostanie od delikatnej panienki po łepetynce albo naslucha się czegoś konkretnego w kocim języku;) Kicia potrafi być czasem małą kocią zołzą, ale bardzo słodką zołzą;) Poza tymi momentami jest bardzo zgodna, radosna i zabawowa jak typowe kociaki w jej wieku.

Wobec nas jest przyjazna, ale kocie sprawy są dla niej jednak ciut ważniejsze od nas. Oczywiście gdy chce być głaskana i przytulana przybiega, zaczepia i szybciutko włącza słodkie mruczanko:)

Sztil wzorowo korzysta z kuwety, je kocie chrupki i mokre z puszek/saszetek. Kotka jest dwukrotnie zaszczepiona, wysterylizowana i odrobaczana.

Sztil musi mieć towarzystwo innego/innych/ kota, więc najchętniej wyadoptujemy ją razem z innym kociakiem z naszego Domu Tymczasowego(np. z którymś z rodzeństwa), ale może też zostać towarzyszem Waszego kociego Rezydenta.

Szukamy dla niej Domu tzw."niewychodzacego", z zabezpieczonymi oknami i balkonem, a przy adopcji podpiszemy umowę adopcyjną, praktykujemy też tzw.wizytę przed-adopcyjną.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com