pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Szpinaczek

 

Oficjalnie został w domu tymczasowym na stałe 12.09.2015 r.

 

 

Szpinaczek szuka domu!

Szpinaczek to pełen energii elegancki dżentelmen w gustownym czarnym garniturze noszonym do białego krawata i białych skarpetek. Wieczorowy strój w najmniejszym stopniu nie krępuje mu ruchów gdy biega jak szalony, skacze niczym mała piłeczka lub wspina się na wszystko co trafi mu pod łapki. Odznacza się przy tym pełnym radosnej beztroski entuzjazmem 3-miesięcznego kociaka, a więc dla niego trzy upadki przy nieudanym skoku na łóżko oznaczają jedynie zachętę do wykonania skoku numer cztery. Jego determinacja zazwyczaj owocuje sukcesem, a nawet jeśli nie, to jest tyle innych rzeczy, którymi można się zająć, tyle zabawek do ponoszenia w pyszczku i ludzkich stóp prowokujących do ataku. A po tak intensywnych ćwiczeniach należy się zrelaksować, co często oznacza pośpieszne umoszczenie się tam gdzie akurat dotarł i kilkuminutową drzemkę na błyskawiczną regenerację sił. Dłuższy sen wymaga większych przygotowań i lepszych warunków i tutaj zdecydowanie najlepiej sprawdza się człowiek, którego obecność, szczególnie okolice twarzy lub przynajmniej głaszcząca dłoń, pozwala na pełne mruczenia przejście w stan głębszego odpoczynku. Wtedy to można dokładniej przyjrzeć się zapięciom garnituru imć Szpinaka, gdyż lubuje się on w spaniu brzuszkiem do góry.

Szpinak jest typowym rozbawionym i ciekawskim kociakiem. Dopiero niedawno odkrył widok za oknem i na razie z pewną obawą śledzi przejeżdżające ulicą samochody, a stukające o szybę krople deszczu skutecznie przegoniły go z parapetu. Potrzebny jest mu przyjazny dom i troskliwy właściciel, który pomoże mu uczyć się świata, przy tym dbając o prawidłowy rozwój tego młodziutkiego jeszcze kocura. W nowym domu Szpinak powinien mieć także kociego przyjaciela, bo jest kotem niezwykle towarzyskim i zawsze chętnym i do zabawy i do przytulania się – przy udziale zarówno ludzi, jak i innych kotów. Rozwija się prawidłowo i regularnie rośnie, co nie dziwi przy jego zdrowym apetycie. Jest także bardzo czysty, zawsze z pedantyczną dbałością zakopuje co trzeba w kuwecie. Jego jedynym problemem jest niewielka przepuklina na brzuszku, ale ta drobna niedogodność zostanie w pełni usunięta przy okazji zabiegu kastracji, a i dziś kompletnie mu to nie przeszkadza w dzikich harcach.

Szuka domu niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami i z towarzystwem innego kota lub psa.

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com