pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Szocia

Szocia, miał być kocurek - jest koteczka :)

 

Szocia urodziła się w kwietniu 2014 roku i jest to druga w rodzeństwie biało-bura kocia dziewczynka, a od siostry odróżnia ją fajna bura kropa pośrodku plecków.

Na początku myśleliśmy, że jest kocim chłopczykiem, więc kociego maluszka nazwaliśmy Szot, jednak po krótkim czasie okazała się być kocią panienką i stąd imię Szocia;)

Szocinka jest wesołą, ale dosyć spokojną kocią dziewczynką. Lubi zabawy wspólnie z innymi kociakami, zgodnie biega, skacze i broi z resztą kociego towarzystwa. Bardzo lubi przytulać się do innego futerka i tak spokojnie sobie zasnąć.

Lubi też kontakt z człowiekiem któego zna, lubi się przytulać i nadstawiać łepek i grzbiecik do głaskania. Ociera się o nasze nogi i ręce prosząc o bliższy kontakt i pieszczotki. Jest słodką, kochaną kicią:)

Szocia wzorowo korzysta z kuwety, je kocie chrupki i mokre z puszek/saszetek. Szocia jest dwukrotnie zaszczepiona, wysterylizowana i odrobaczana.

Szocia musi mieć towarzystwo innego/innych/ kota, więc najchętniej wyadoptujemy ją razem z innym kociakiem z naszego Domu Tymczasowego(np. z którymś z rodzeństwa), ale może też zostać towarzyszem Waszego kociego Rezydenta.

Szukamy dla niej Domu tzw."niewychodzacego", z zabezpieczonymi oknami i balkonem, a przy adopcji podpiszemy umowę adopcyjną, praktykujemy też tzw.wizytę przed-adopcyjną.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Kontakt w sprawie adopcji: Hania, tel. 602-462-501, e-mail:  haniazyl@o2.pl
Nie odpowiadam na sms.

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com