pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

Banner 150x80px

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Szabo

Szabo. Urodzony ok 2016 r. Kastrowany, szczepiony, odrobaczony, testy ujemne.

Kocha ludzi ale jeszcze jest nie pewny w kontaktach. Żył obok ludzi ale nie z nimi bo np telewizor wzbudzał w nim lęk. Dopiero odkrył ,że można sobie siedzieć i gapić się. Bo ten potwór go nie zeżre. 

Nie lubi brania na ręce, nie przepada za kolanami (jeszcze) bo nie wpada w panikę gdy go się weźmie.

Za to można z nim ugłaskać się na przysłowiową śmierć jak zacznie się go głaskać. Nadstawia boczki, brzuszk, łepetunię i mruczy, mruczy, mruczy. U weta też mruczy. Jest całkowicie obsługiwalny. Wystarczy by na niego zerknąć, dotknąć by zaczął zaśpiewy.

Ja nazwałam go Szabo z powodu cudnej, oryginalnej urody. Córka Stepper bo udeptuje nożynkami jakby stepował, gdy jest z ludziem. Mąż Grafit bo ma piękne , oryginalne futro. Ciemno grafitowe z platynowym podszerstkiem, takimiż prążkami na boczkach i cudnym platynowym brzuszkiem. Nie jest wysoki. Zgrabny bardzo o drobnych łapkach. I małym pysiu. O ślicznych zielonych oczach.

Jest gadułą. Woła nas i nawołuje. Tak po ptasiemu bardziej. Nie przepada za kotami więc w naszym DT nie jest szczęśliwy. Trzyma się od nich z dala. Nie atakuje. Udaje ,że świat jest tylko dla niego.

Szuka pilnie domku. Myślę ,że szczęśliwy będzie jako jedynak.Kocha drapaczki i pudła. Nie bardzo umie się bawić. Dopiero odkrywa ,że taka "rzecz" istnieje. Wszystko przed nim.

Jest kotem, który ma prawdopodobnie paszczę do ogarnięcia. Stan zapalny będący w niej zmniejszył się ale trzeba mieć nad tym kontrolę.

Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Kontakt w sprawie adopcji: AŚKA, tel 697 541 709 (po godzinie 17.00), e-mail: m.aska@wp.pl

Telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone.

 
Dodaj link do:
www.facebook.com