pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Szabo

Pojechał do nowego domu 15.02.2019.

 
Szabo urodził się szacunkowo w kwietniu 2016 roku. Tak ocenił o weterynarz. To przepiękny kawaler, odziany w grafitowej barwy kaftanik z coraz jaśniejszą, popielatą barwą przy skórze. Prawie platynową. Przy głaskaniu sierść mieni się kolorami. Jest bardzo uroczym kocurkiem ,nie wysokim o krępej sylwetce. Najpiękniejsze są u Szabo oczy.To oczy o bardzo jasnej, zielonej barwie. Migdałowate i błyszczące. Tajemnicze. Oczydła są bystre i uważne. Lub śpiące i zamyślone.
Szabuś jest spokojnym kotem. Ma już za sobą dzikie gonitwy i latanie po ścianach. Woli spokojne życie, polegiwanie na kolanach czy posłankach, przytulanie się do ludzia i spokojne pogawędki. A lubi gadać nie po kociemu. Świergoli, zaśpiewuje, trolluje i jodłuje. Lecz nie miauczy ;) Nie drapie mebli bo woli drapaczki. Pięknie korzysta z kuwetki. Lubi się pogapić na widok za oknem. Lubi jak go się głaszcze i wtedy mruczankom końca nie ma. Jest bardzo towarzyski. Uczestniczy chętnie w życiu rodziny. Ma spory apetyt ale je tylko to co lubi. Koteczek dogaduje się z innymi kotami ale ich towarzystwo nie jest jej potrzebne.Człowiek jest dla niej najważniejszy. To kot, który jest doskonałym towarzyszem dla ludzi. Jako jedynak będzie zadowolony.
Zdjęcia nie oddają urody,wdzięku i piękna futerka Szabunia.
 
 
Chłopak korzysta z kuwety i drapaczka. Jest wykastrowany, zaszczepiony i odrobaczony - ma ks. zdrowia. Testy FeLv,FIV są ujemne.

 

Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com