pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Syczek vel Junior

Pojechał do nowego domu 18.03.2016.r.

 

Syczek vel Junior to naprawdę duży biało/bury kocurek, który urodził się jesienią 2011 roku.

Do naszego Domu Tymczasowego trafił jako kilkumiesięczny kociak. Po kilku miesiącach znalazł swoich Opiekunów, ale z powodu ludzkich problemów życiowych, ten Dom stracił i w maju tego roku wrócił do nas. Bardzo przeżył te zawirowania, przez pewien czas był bardzo wystraszony, ale teraz calkowicie doszedł już do siebie i znów szuka Domu, tym razem już na zawsze!

Syczek przez długi czas byl kotem mocno wycofanym i w pierwszym odruchu groźnie na każdego syczał (stąd jego imię), ale w pewnym momencie stwierdził, że ludzkie pieszczotki, głaskanie, drapanie za uszkiem i po grzbieciku są wyjątkowo fajne. Od tej chwili stał się kotem ludzio-lubnym:)

Są jeszcze wciąż takie chwile, gdy Syczuś czegoś się przestraszy i ucieka kiedy się do niego zbliżę, ale moment później sam podchodzi i nadstawia się do głaskania. Bywa też, że po swojemu groźnie posykuje pokazując jaki jest groźny i trzeba się go bać, ale równocześnie pozwala się glaskać i miziać;) Nie lubi brania na ręce.

Jest kotem gadatliwym i często wygłasza w swoim kocim języku całe śpiewne monologi;)

Wobec innych kotów jest przyjacielski i świetnie się odnajduje w stadzie, choć potrafi być dominujący wobec kota bardzo wycofanego (jest u nas taki koci jednooczek i dla niego Syczek bywa czasem męczący).

W poprzednim Domu Syczuś byl z innym naszym kocurkiem, ale teraz, po kilku miesiącach od powrotu widzę, że więź która między nimi była, nie jest juz tak mocna i kocurki mogą samodzielnie szukać swoich Opiekunów.

Syczek korzysta w 100% z kuwety, je karmę suchą RC i mokrą. Kocurek jest szczepiony, odrobaczany i wykastrowany.

Dla Syczka szukamy Domu tzw. niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami/balkonem, a przy adopcji podpisujemy umowę adopcyjną. Praktykujemy też tzw. wizytę przed-adopcyjną. W Nowym Domu Syczuś powinien mieć towarzystwo innego kota.


Umaszczenie: biało-bury
Data urodzenia: ok. wrzesień 2011 r.
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak
Inne koty: tak
Psy: nie sprawdzono
Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com