pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Silver

Pojechał do nowego domu 3.10.2015.r.

 

Silverek to młody kot. Urodził się w okolicach maja 2013 roku. Ma niezwykłe mieniące się różnymi odcieniami srebra futerko. A jego zielone oczy są wielkie i piękne . Szerokim nochalem przypomina zaś ... lwa ;) Oj, przystojniak z niego jest nie przeciętny!

Jest dość wysokim kotem o zgrabnej sylwetce i długaśnych nożynkah. Silverek pochodzi z miejsca gdzie walka o byt, pełny brzuszek, schronienie odebrało mu radość życia. Zapomniał co to zabawa, beztroska, pezpieczeństwo. Ale Silverek nie stracił zaufania do ludzi. Kocha ich, lubi mruczeć, miziać się i tulić. Delikatnie jeszcze i nie pewnie ,ale wykłada boczki do głaskania, kręci się pod ręką, przytula się . Przytulony przez nas na chwię zamiera ale za chwilę rozluźnia się i mruczando włącza. Bardzo się z każdym dniem zmienia. Nauczył się co to zabawa. Powraca mu beztroska. Odkrywa tuneliki z uciekającymi kulkami, myszki co można podrzucać, piłeczki co toczą się szybko. Kocha pełne miseczki. Je wszystko, dopomina się o dokładki, wskakuje za jedzeniem (niestety) na blaty. Lubi drapaczki, czym wyższe tym lepiej. Lubi towarzystwo kocie (ale tylko młodsze koty) i tutaj też odkrywa uroki wspólnej zabawy i tulanek. Nie pcha się do naszych łóżek na bezczela. Jednak lubi położyć się obok i zasnąć spokojnie. Wiem ,że kiedyś odkryje jak jest fajnie polegiwać na swym Dużym. Jest odważny i nie boi się nowych wyzwań. Siverek szuka domu, koniecznie z Dużym co okazując mu akceptację i miłość przywróci Silverkowi wiarę w lepsze jutro. Domu, gdzie koci kawaler otworzy się i znów będzie radosny kotem pełnym sercem. Koci towarzysz jest mile widziany ale młodszy. Silverek jest doskonałym i troskliwym wójkiem. Jako jedynak w kochającym domu też będzie szczęśliwy.

Silverek ma ks. zdrowia - jest wykastrowany, odrobaczony i zaszczepiony. Korzysta z kuwety i drapaczka.

Adopcja kota jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:

- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 
Dodaj link do:
www.facebook.com