pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Semirek

Pojechał do nowego domu 31.10.2015.r.

 

Przystojniak Semirek zawitał na świat w listopadzie 2010 roku. Jest fajnym, pełnym życia kotem o przepięknym czarnym ubarwieniu. Gładkim i błyszczącym. Fantazyjne białe plamki w nielicznych miejscach dodają mu niezwykłego uroku. A lekko uszkodzone prawe oczko jeszcze bardziej podkreśla jego urodę . Kocurek jest postawnym, zgrabnie zbudowanym facetem. Łamaczem damskich serc. Lubi bardzo głaskanie, kocha tulanki i wspólne z ludziem drzemanie, leżenie na kolanach, tulenie się. Pięknie wtedy mruczy. Jest wesoły, kontaktowy i przyjazny. Nie stroni od ludzkiego towarzystwa. Ludzie nie znajomi, nie wzbudzają w nim lęku. To luzak wielki. Ciekawski jest też bardzo i musi być wszędzie gdzie się coś dzieje. Jest wielbicielem pełnej miseczki. Co widać po jego brzusiu. Prawie 6 kilogramów kota do kochania. Kocha jeść ,lubi smakołyki i w tej dziedzinie nie odpuści.  Przychodzi miziać się, podbijać rękę i wymrukiwać opowieści. reaguje na swoje imię.
Dorosły ale jeszcze młody kota taki jak Semirek to wielki skarb. Jest urokliwy bardzo. Jest spokojny i zrównoważony. Nie biega po stołach, blatach i  komodach.  Doskonale nadaje się na jedynaka ale z jednym kocim towarzyszem dogada się. Pięknie się bawi z młodszymi kociskami. Tatkując im i opiekując się niemi. Jest odrobaczony, wykastrowany i zaszczepiony. Ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwety i drapaka.

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com