pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Sabinka


Pojechała do nowego domu 07.08.2014 r.
Sabinka to łagodna, cichutka kotka urodzona ok. marca 2012 roku. Jest bardzo drobnej budowy, ma przyjemne w dotyku, "krecie" futerko poprzetykane gdzieniegdzie białymi włoskami. Uwielbia pieszczoty, chociaż wciąż uczy się, jak o nie prosić, ponieważ walczy z wrodzoną nieśmiałością. Kiedy się rozmruczy, a dzieje się tak kilka sekund po pogłaskaniu łebka, szybko zaczyna kręcić ósemki, udeptywać, a nawet chętnie przewracać się na grzbiet dając brzuszek do pomiziania.

http://youtu.be/5hQDnoo6K84

Nie przejawia żadnej agresji, jeśli ma dość pieszczot, albo stają się zbyt natarczywe, bardzo delikatnie kąsa dłoń. W pierwszej fazie zapoznania z człowiekiem niekiedy prycha przy próbie kontaktu, ale jest to jedynie działanie odstraszające, nie mające konsekwencji w gryzieniu ani drapaniu. Niedawno polubiła zabawę (gumkami do włosów, małymi piłeczkami), ale na chwilę obecną woli bawić się sama.

http://youtu.be/O1Dp_ZySn6c


Więcej zdjęc tutaj.

Kotka wymaga dużo cierpliwości i wyrozumiałości, w nowych warunkach, a także w stadzie, stroni od człowieka, dość dużo czasu zajmuje jej aklimatyzacja. Nie jest to kolankowy mruczek, chociaż lubi leżeć tuż obok człowieka i zbierać "głaski". Jest w moim domu od czterech miesięcy i to kot, w którym można się zakochać. Nie niszczy, nie miauczy, nie jest bardzo absorbująca. Trafiła do mnie jako zastraszone chucherko, z czasem nabrała nieco pewności siebie i przypomniała sobie, że jest młodym kotkiem ;-) Polecam ją do spokojnego domu jako jedynaczkę bądź do pary, jeśli kot rezydent jest miziakiem.

Kotka szuka cierpliwych, raczej spokojnych opiekunów, którzy będą potrafili uzbroić się w cierpliwość i przeczekać jej początkową nieufność, zaprocentuje to trzema kilogramami kociej miłości i oddania.

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 
Dodaj link do:
www.facebook.com