pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Saba

Pojechała do nowego domu 04.2016.r.

 

Niezwykłej urody sunia szuka dobrego domu!

 

Sunia straciła swoją poprzednią opiekunkę - jej właścicielka zmarła jakiś czas temu. Sunia obecnie jest w domu tymczasowym, ale szuka domu, gdyż obecna opiekunka (starsza pani) nie daje sobie z nią rady. Dlatego bardzo prosimy o pomoc i wybranie suni, jako tej bardziej potrzebującej domu - w obecnym miejscu sprawia kłopot opiekującej się nią osobie (o wielkim sercu, swoją drogą...).

 

Sunia ma ok. 2 lat. W stosunku do ludzi jest bardzo przyjazna, lubi się przytulać, wita każdego (niestety trochę w tym celu skacze na ludzi... trzeba ją oduczyć :) ). Jest bardzo radosna, łagodna, lubi także dzieci. Uczy się powoli psich komend (siad, podaj łapę), coraz lepiej chodzi na smyczy - początkowo w ogóle nie wiedziała co to smycz, nie reagowała na lekkie szarpnięcia smyczą i można było sobie rękę urwać ;) Teraz jest zdecydowanie lepiej - szybko reaguje na korektę. Jest bardzo mądrą sunią, myślę, że szybko można ją nauczyć wielu odpowiednich zachowań. Sunia do tej pory żyła prawie jak "wolnożyjący pies", gdyż jej poprzednia opiekunka nigdy nie wychodziła z nią na spacery, a zwyczajnie... wypuszczała przez drzwi na cały dzień. Często także nie wpuszczała do domu na noc. Na szczęście teraz już można sunię było od niej zabrać i przystosować do życia w mieście. 

 

Sunia lubi wszystkie psy-samce, nie lubi niektórych suczek. Obecnie mieszka z kotami - od początku jest dla nich łagodna, więc może mieszkać z innymi zwierzętami (także psami).

 

Sunia jest całkiem zdrowa, posiada książeczkę zdrowia, jest regularnie odrobaczana, została już zaszczepiona na wściekliznę i choroby wirusowe. Została także wykastrowana! Posiada również mikrochip.

 

Adopcja suni będzie możliwa po podpisaniu umowy adopcyjnej i sprawdzeniu warunków w jakich będzie mieszkać (ogólne zapoznanie z przyszłymi właścicielami - nic strasznego dla uczciwych ludzi :) ).

 

Wydarzenie i więcej zdjęć: https://www.facebook.com/events/142471515955815/

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com