pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Razowiec

Razowiec to niesamowicie urokliwe stworzonko. Jego śnieżnobiałe futerko ślicznie kontrastuje z futerkiem burym o pięknym marmurkowym umaszczeniu. Całości dopełnia słodki ciemny nosek z maleńką plamką obok, ciemna bródka i okrągłe, jakby wiecznie zdziwione oczka :)
Charakter też ma trochę kontrastowy. Z jednej strony to cudowny przylepa i niezrównany miziak, uwielbiający towarzystwo człowieka i sam pchający się na kolana na pieszczoty. Głaskany, nie mruczy, ale… „ćwierka”? Trudno nawet opisać ten charakterystyczny dźwięk, jaki wydaje – ale na pewno żaden inny kot tak nie potrafi! :)
A równocześnie jest niesamowicie żywiołowy i ciekawski, wszędzie musi wetknąć swój łaciaty nosek, wszystko obejrzeć i sprawdzić. Namiętnie kradnie patyczki higieniczne i inne drobne przedmioty, które potem gania po domu z niespożytą energią. Wariuje z rodzeństwem i innymi kotami.
Na pewno nie pamięta już smutnych przejść z początków życia. Razem z siostrą Grahamką i bratem Pumperniklem został porzucony pod supermarketem w drewnianym pojemniku na pieczywo. Kociaki znalazł jeden z naszych współpracowników. Najwyraźniej jakiś „dobry inaczej” człowiek postanowił w ten sposób pozbyć się niechcianych kociąt – bo maluchy były ewidentnie domowe: czyściutkie, zdrowe i oswojone.


Umaszczenie: biało-bury
Data urodzenia: maj 2015
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak
Inne koty: tak
Psy: nie sprawdzono
Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu nie wychodzącego.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.docKontakt w sprawie adopcji: e-mail: adopcje@jokot.pl

 
Dodaj link do:
www.facebook.com