pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Puchówka

Puchówka pojechała do nowego domu 17 kwietnia 2018 r. 

 

Życie z Puchówką i bez Puchówki zasadniczo się różni. Na przykład, gdy nie ma Puchówki i jest poniedziałkowy poranek, a Tobie właśnie dzwoni budzik, to zastanawiasz się czy od razu sobie strzelić w łeb, czy jeszcze chwilę poczekać. Za to, gdy Puchówka jest i dzwoni Ci budzik, to widzisz cwałującą przez całe mieszkanie puchatą kulkę, która leci, by Ci wskoczyć na łóżko i się przywitać. No i jakoś tak od razu lepiej.
A gdy odpalasz telewizor i widzisz, że poziom polskich kabaretów niewiele rozwinął się od czasów Śmiechu Warte, to zamiast martwić się, że w Twoim życiu nie wydarzy się już nic śmiesznego, to wystarczy, że spojrzysz na Puchówkę, która stacza śmiertelną walkę z zasłoną. I po wygranej (ona - żywa, zasłona - martwa) odchodzi taka dumna jak kowboj na dzikim zachodzie, co właśnie wykończył wszystkich złych ludzi i zaraz odjedzie w dal z piękną Mary.
Jest chodzącą pluszowością i kwintesencją damy - głaskanie super, ale of course na jej warunkach. Lubi wskakiwać na kolana i być drapana za uszkiem. Jest niezależna i na początku trochę płochliwa, ale to młode źrebię, więc szybko się oswaja.

Kotka jest zaszczepiona, odrobaczona, wysterylizowana, korzysta z kuwety do której zawsze trafia, co jest nie lada wyczynem! Testy na FIV i FeLV ujemne.

Puchówka szuka domu, w którym będzie jedynaczką.

Umaszczenie: biało-czarna
Data urodzenia: kwiecień 2015 r.
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
FIV -, FelV -
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak
Inne koty: nie
Psy: nie sprawdzono
Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU 🏠

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com