pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Polisa

Polisa jest uroczą młodą kotką charakteryzująca się śliczną sumetryczną "strzałką" nad nosem i niesymetryczną plamką na brodzie :) 

Kotka trafiła do nas jako podrośnięty kociak, urodzone na niebezpiecznej ulicy dziecko domowej kotki. Polisa najwolniej z rodzeństwa przekonuje się do ludzi. Jest płochliwa i często reaguje ucieczką, gdy człowiek się do niej zbliża.  Gdy już zacznie się ją głaskać, zachowuje się jak domowy kot. W nowym domu pewnie na początku znów będzie udawać dzikusa, zanim uzna, że jej nowi opiekunowie też się nadają do głaskania kota. ;)

Poza tym Polisa zachowuje się jak typowy młody kot: jest energiczna, bardzo ciekawska, ostrożnie ale z dużą chęcią zwiedza nowe miejsca, wchodzi we wszystkie szczeliny, sprawdza, co jest za niedomkniętymi drzwiami, obserwuje, co robi opiekunka. Bardzo lubi zabawy wędką.

Polisa jest przyzwyczajona do obecności innych kotów, bardzo lubi kocie towarzystwo, oddzielona od koleżanek smętnie miauczy... i domaga się uwagi i głaskania od człowieka. Nie przeszkadza jej obecność psów.

Jest zdrowa, zaszczepiona, odrobaczona, została wysterylizowana. Testy FIV/FeLV ma ujemne (jest wolna od kocich wirusów).

 

Umaszczenie: czarna z białym
Data urodzenia: czerwiec 2015 r.
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
FIV -, FelV -
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: nie koniecznie
Inne koty: tak
Psy: tak
Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.

 

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.docKontakt w sprawie adopcji:  tel. 608-088-298, e-mail: adopcje@jokot.pl 
Dodaj link do:
www.facebook.com