pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

Banner 150x80px

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Pineska

Pineska to mała kruszyna, pełna uroku i wdzięku. Jeszcze dziecięce futerko nabrało srebrnego połysku .Pineska jest długaśnie zbudowana , jak zbiór makaroników nitek. Mała główka ozdobiona jest ceglanym noskiem i bystrymi oczkami .Tak, tak oczkami choć jedno jest lekko zamglone. To żywy koci dzieciak. Lubi  biegać, bawić się, dokazywać, skakać, wsadzać nosek w każdą dziurę i wpychać drobne ciałko na każdy drapak. Kocha bardzo hamaczki i tunele.Kocha też... swojego krecika pluszowego, którym bawi się zapamiętale .Śmiesznie wyglada biegając z nim w pysiałku i gruchając zabawnie. Jest bardzo ciekawska, wszędzie jej pełno. Doskonale dogaduje się z kotami. Tymi małymi i dużymi. Nadaje się jako towarzysz dla innego wesołego kota. Nie jest strachliwa i obcych nie boi się. Mimo małego ciałka motorek ma głośny i wyraźny. Lubi głaskanie, lubi tulenie się do ludzi i kotów. Chętnie korzysta z naszych kolan ,ramion z naszego kocyka czy kołderki .W nocy zasypia na łóżku zajmując najlepsze miejsce.  Radośnie biegnie na nasze spotkanie, reaguje na imię. Kicia jest wesołym ślicznym dzieckiem w pięknym srebrno-burym kolorze. Jest bardzo drobną, małą dziewczynką, która urodziła się we wrześniu 2014 roku.Umie korzystać z kuwetki i drapaczka. Jest odrobaczona, zaszczepiona i wysterylizowana, ma ks. zdrowia. 


Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Kontakt w sprawie adopcji: AŚKA, tel 697 541 709 (po godzinie 17.00), e-mail: m.aska@wp.pl

Telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone.

 
Dodaj link do:
www.facebook.com