pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Persistance

Persistance i Piórolotek pojechały do nowego domu 23.02.2016.r.

 

W pewną majową niedzielę na oczach naszej wolontariuszki Asi samochód zabił kotkę. Asia zabrała ją z jezdni, ale nie miała szansy jej w żaden sposób pomóc. Zauważyła, że kotka miała mleko - stąd wniosek, że gdzieś w okolicy zostały maluchy...

Jak niezwykły upór trzeba mieć, by codziennie przeszukiwać ogromny, nieprzyjazny kotom teren? Jak niezwykle wrażliwym na los zwierzaków trzeba być, by pomimo upływu czasu nie poddawać się? Jak wiele hartu ducha i ciała potrzeba, by nie stracić nadziei po 5 dniach?

Asia wczoraj znalazła maluszki. Odwodnione i głodne, ważące po 100g mniej niż powinny w tym wieku. Ale żywe. Przeżyły pełne 5 dób bez matki! Miały około 3 tygodnie. Na cześć wytrwałości i uporu Asi zostały nazwane Persévérance, Persistance i Patience.

Podrzuciliśmy je jednej z naszych karmiących podopiecznych, choć z powodu stanu w jakim do nas trafiły, były też karmione smoczkiem.

Trzy "Persie" wyrosły na wyjątkowo towarzyskie i proludzkie koty. Dwie z nich mają już nowe domy, u nas została jeszcze Persistance. Gdy wchodzi się do pokoju kociej młodzieży, Persi jest jednym z pierwszych podrostków podbiegających do człowieka, zaczepiających i wchodzących na kolana. To wyjątkowa kocia dama o wyjątkowej historii. 

 

Umaszczenie: jasnobura
Data urodzenia: kwiecień 2015 r.
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
FIV -, FelV -
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak
Inne koty: tak
Psy: nie sprawdzono
Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.

 

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc
 
Dodaj link do:
www.facebook.com