pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Pawia

Pawia pojechała do nowego domu 17.02.2019 r.


Pawia to kilkuletnia koteczka o złocistych odcieniach, która kocha ludzkie towarzystwo oraz uwielbia głaski i tarmoszenie. Potrzebuje chwili na oswojenie się, ale gdy to już nastąpi, to kiedy tylko ukochany człowiek usiądzie, szybko kombinuje, jak by tu wskoczyć mu na kolana albo gdzie by się obok niego ułożyć i dać się rozpieścić (jej „zaloty” są dość nieśmiałe, ale wyraźne!). Jest typowym jedynakiem – inne koty nie są jej potrzebne do szczęścia, a wręcz mogą przeszkadzać (potrafi być zaborcza). Najchętniej bawi się wędką (z człowiekiem, ale też sama) albo małymi zabawkami (sama), np. szeleszczącymi albo pluszowymi z wypełnieniem z waleriany. Jest bardzo spokojna, zdrowa i grzeczna (choć czasami trzeba jej przypomnieć, że kanapa to nie drapak). Lubi oglądać Netflixa.


Pawia ma rozkład dnia idealnie dopasowany do człowieka pracującego: rano wstaje na śniadanie, większość dnia przesypia (nawet jeśli ktoś jest w domu!) i aktywizuje się po południu (np. gdy ktoś wraca z pracy), a wieczorem, kiedy ludzie układają się do snu, przychodzi do łóżka i w jego nogach spędza z nimi większość nocy.

 

Kotce dopisuje apetyt (odżywia się mokrą karmą wysokomięsną), jest czyściutka, nie ma problemów z korzystaniem z kuwety ani nie zostawia żadnych niespodzianek.

 

Umaszczenie: szylkretka
Data urodzenia: 2014
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: nie, źle znosi dzieci
Inne koty: nie
Psy: nie sprawdzono
Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu nie wychodzącego.

 

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU przed adopcją.


Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com