pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Oponka

Pojechała do nowego domu 15.01.2017 r.

 

Oponka- przez jej oczy, te oczy zielone oszalejesz ;)

 

I niech miłość o sobie da znać. Może przyjdzie ona właśnie dziś . Możesz jeść i możesz spać ale pokochaj Oponkę i jej oczy, te oczy zielone.

 

Oponka urodziła się szacunkowo w 2013 roku. Tak ocenił jej wiek weterynarz. Jest niewysoką kobietką o pełnych kształtach, która nie dba o figurę. Przedkłada dobry posiłek nad talię osy. Jej futerko jest cudnie buro-rudo-czarnawe z białymi dodatkami. Różowy nochalek, krótkie nożynki, pękaty brzuszek i te cudne oczy powalające zielenią dopełniają całości. Oczydła czasem są niezykle mądre, czasem smutne, czasem rozbawione, niekiedy pełne prośby o głaski i tulanki. Ale pełne wyrazu są zawsze. Pełne koloru także. Gwiazdy Tym oczom oddały cały blask.

 

Oponka jest kotką z charakterem. Lubi się tulić, ocierać o nogi, być zawsze blisko.  Pięknie mruczy i aż się zachłystuje tym terkotaniem. Nie przepada za braniem na ręce czy leżeniem na kolanach. Jednak pracuje nad tym. Bywa, że deliatnie wchodzi do wyrka. Bywa, że nieśmiało pcha się na kolana. Potem zawstydzona swoim postępowaniem szybko zmyka. Kocha czesać się i można bez problemu ją szczotą wyczochrać.

Jest gadatliwa. Jest dobrze wychowana bo nigdy nie włazi w talerze i zawsze grzecznie czeka na swoją miseczkę. Drażni ją niecierpliwość towarzyszy. Oposia jako jedynak dała by sobie radę. Dla niej człowiek jest ważny. Praktycznie Oponia zawsze jest gdzieś blisko nas. 

Znosi towarzystwo doroślaków ale spokojnych i dobrze wychowanych. Doskonale dogaduje się z gówniarstwem (nie każdym). U nas drobne Oczy matkują się w jej ramionach. 

 

Koteczka jest wykastrowana, zaszczepiona, odrobaczona. Testy FELV/FIV są ujemne. Ma książeczkę zdrowia. Korzysta z kuwetki i drapaczka oraz każdego fotela i ciepłego kaloryfera jaki w domu jest :)

 

Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com