pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

 

Banner 150x80px

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Oczy vel. Gunia

Oczy urodziła się w maju 2016 roku. Jest na swój wiek niedużawą kocią ubraną w błyszczące bure futerko z rudymi refleksami. Jest drobna ale proporcjonalnie zbudowana. Chodzi po świecie na zgrabnych ,wysokich nóżkach. Uroku dodaje jej mały pysiałek ozdobiony wyjątkowo wielkimi oczyskami. Są jej wielką ozdobą i  powodem nadania imienia. Mała reaguje na nie. Oczy to wyjątkowo ruchliwy ,młody kocik ,który podczas zabawy wychodzi każdym jego skrawkiem. Dużo energii poświęca na hasanie i ganianki. Pięknie się bawi ,śmiesznie drobiąc łapinkami. I robiąc przy tym sporo hałasu. Myszki, kulki, papierki, korki - wszystko ją interesuje. Ciekawska jest też niesłychanie i wszędobylska jeszcze bardziej. Wszędzie jej pełno, wszędzie można ją spotkać. Musi wszystko zobaczyć i sprawdzić. czy to są torby czy gary na kuchni. Nic ją nie zatrzyma. 

Jest także słodkim  mruczakiem i gadułą.  Ćwierka śmiesznie szukając kontaktu. Jest bardzo przyjacielska. Lubi kontakt z człowiekiem ale na swych zasadach. Nie lubi noszenia na rękach. Ale spać na ludziu uwielbia. I polegiwanie na kołderkach . Domowników wita radośnie. Lubi kocich towarzyszy i doskonale dogaduje się.  To energiczny bardzo kotek. Jako jedynak nie zostanie wydana. Szukamy jej domu z drugim kotem lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę. Dogaduje się ze starszakami.

 

Umie korzystać z drapaczków i kuwetki. Jest wykastrowana, zaszczepiona i odrobaczonay – ma ks.zdrowia. Testy FELV/FIV są ujemne.


Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Kontakt w sprawie adopcji: AŚKA, tel 697 541 709 (po godzinie 17.00), e-mail: m.aska@wp.pl

Telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone.

  
 
Dodaj link do:
www.facebook.com