pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Oczy vel. Gunia

Oczy pojechała do nowego domu 28.09.2018.r.


Oczy urodziła się w okolicach maja 2016 roku. Jest młodym kotem, pięknie buro umaszczonym. Ma wzruszający ceglany nosek. Wygląda jak sama słodycz. Podwozie Oczu jest tygryskowate. Futerko ma miękkie i błyszczące. Oczy jest posiadaczem najpiękniejszych złotych, największych oczu na świecie. Oczy jest delikatnym kotem. Jest nie dużą i nie wysoką dziewczynką. Chudą bo nie lubi podjadać. Jest nieśmiałą pieszczochą. Jak pragnie głasków i tulanek to wkracza na klatę i gdacze słodko. Czasem pogaduje jojcząco by zwrócić na siebie uwagę. Czeka tylko na zaproszenie od ludzi, by uwalić się na nogach czy na klacie. Przychodzi do wyrka, klei się, zasypia wtulona. I mruczy, mruczy, mruczy. Uwielbia bawić się, ganiać , polować na toczące się kulki czy myszki, siedzieć na drapaku, zasypiać w hamaczkach. Wszędzie swój nochal wsadzi. Wie co to drapaki, kocie kocyki, koszyczki z miękkimi wkładami, dobre jedzenie. Kocha koty i doskonale z nimi się dogaduje. Szczególnie starsi panowie mają u niej fory. To doskonała towarzyszka dla takiego kocurka! Wniesie w jego świat radość. Nie będzie wydana jako jedynak. Oczy jest nieśmiała przy nowych znajomościach. Jednak po zapoznaniu się , spokoju i cierpliwości, nabiera zaufania i przychodzi pozerkać. Jest ciekawska i zawsze blisko . Lubi uczestniczyć w życiu rodziny. Jest odrobaczona, wykastrowana i zaszczepiona. Testy FELV/FIV są ujemne. Ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwety i drapaka.

 

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com