pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Nela

Nela i Vipek pojechały do nowego domu 17.10.2017.r.

 

Nelunia - nieśmiała wielbicielka obierek ;)

 

Tak, tak Nelunia jest wielbicielem obierek. Szczególnie kartoflanych. Ma szósty zmysł w tej dziedzinie i zawsze można polegać na niej. Niech tylko człek zabierze się za obieranie ziemniaczków, warzywek to spod ziemi wyrasta Nelka. Co ona wyczynia wtedy. Tańczy jak baletnica, robi stójki, ociera się o nogi, drepcze tanecznie.  I zaczyna polowanie na spadające obierki.  Musi je ukraść  bo darowane nie są tak fajne. Zmyka wtedy po kradziejstwie, bawi się bez końca mordując biedną obierkę i rozczłonkowując ją. Potem ona idzie odpoczywać a ja zbieram resztki. Obieranie ziemniaczków to ulubione zajęcie gospodarnej Nelusi.

To ślicznie umaszczona koteczka. Jej niezwykłe futerko jest bure ze stalowymi odcieniami. Urody dodają jej wielkie i wyraziste oczy. Nie jest wysoka ale zgrabnie zbudowana.

Jest słodka, łagodna, deczko nieśmiała ale lgnąca do ludzi bardzo. Potrafi podejść do prosząc o głaski i wymizianie. Z zadowolenia aż przymyka swe cudne oczka i mruczy z wielką przyjemnością. Jest wtedy rozluźniona, zadowolona, spokojna. Nelusia jest jeszcze  lekko lękliwa i nie zawsze może zapanować nad swym odruchem zwiania czy obawy przed podejściem. Nasz gwałtowny ruch ją zaskakuje i jej reakcja jest nie zamierzona. W swym domu, wśród kochających ludzi rozkwitnie i uwierzy ,że nic złego ją nie spotka. Doskonale dogaduje się z kocimi towarzyszami. Jest zgodna, towarzyska, zabawowa. Pięknie bawi się , rozbrykana szaleje po domu, dokazuje z zadowoleniem.

 

Urodziła się Nelka w czerwcu 2016 roku.  Kocie dziecko z niej jeszcze. Koteczka jest wykastrowana, odrobaczona i zaszczepiona, testy FeLV/FIV są ujemne - ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwety i drapaka. Poszukuje domu z kocim towarzyszem. 

 

 

Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com