pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Mufka

Pojechała do nowego domu 11.11.2016.r.

 

Jej historia - to w zasadzie wielka niewiadoma. Ot, kolejny kot przygarnięty przez kogoś, kto do pewnego momentu sobie radził, a potem przestał. Kolejna opowieść o sercu, które wygrało z rozumem. Może dobrze, bo może wtedy, bez tej pomocy, Mufka by nie przeżyła. A może źle, bo po kilku latach została opuszczona i bezradna.

Bura, nie do końca oswojona kotka, przyniesiona do lecznicy. Na szczęście jest idealnie zdrowa, pomijając niemal kompletny brak zębów (który nie przeszkadza jej wcale w jedzeniu). Ocena, ile ma lat, jest trudna - szacujemy ją między 6 a 10... Od strony fizycznej/zdrowotnej jest więc zupełnie niekłopotliwym zwierzakiem. 

 

Od strony psychicznej - w zasadzie też. Mufka nie jest ani agresywna ani specjalnie przestraszona tym, że trafiła do Fundacji. Nie wdaje się w konflikty z innymi kotami. Ale izoluje się od nich. To nie jest przypadek, że na prawie wszystkich zdjęciach jest w budce. Tam daje się głaskać, nawet mruczy. Ale prawie nigdy z niej nie wychodzi. Chyba nie jest zachwycona trafieniem do kociarni i wolałaby mieć swoje własne, w miarę puste mieszkanie, może z 1-2 kotami. Może zaczęłaby sama przychodzić do opiekuna. A może dalej izolowałaby się od świata. Tego możemy się dowiedzieć tylko, jeśli ktoś da jej dom...


Umaszczenie: bura
Data urodzenia: ok. 2008
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: ewentualnie
Inne koty: nie sprawdzono
Psy: nie sprawdzono
Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu nie wychodzącego.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 
Dodaj link do:
www.facebook.com