pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Mrówka

 

Pojechała do nowego domu 08.02.2014 r.

 

 

 

 

Lusia-Mruczanna vel Lalka-Mruczalka, po domowemu Mrówka, trafiła do mnie chyba za sprawką Mikołaja, bo 6 grudnia, w nocy, znalazłam ją siedzącą pod moimi drzwiami, w bloku na 4 piętrze, rozpaczliwie miauczącą. Co było robić - otworzyłam drzwi, a mała Mrówcia weszła jak do siebie.

Okazała się być bardzo miłą kotką, niekłopotliwą, grzeczną. Typem całodziennego śpioszka z fazą aktywności 2 razy w ciągu dnia, podczas której szaleje z piłeczką, zaczepia psa do zabawy, biega w te i wewte. Jest bardzo odważna, nie straszne jej żadne hałasy, odkurzacz, goście, przebojowo wchodzi w nowe dla siebie sytuacje i szybko się przystosowuje.

Przesypia całe noce z człowiekiem w łóżku, nie psoci, nie zwala rzeczy z półek, namiętnie przekopuje kuwetę, lubi popodgryzać owies w doniczce. Nie jest za bardzo wybredna w jedzeniu, choć woli suchą karmę. Ma zadatki na łakomczuszka, bo odkąd jest u mnie już się zaokrągliła tu i ówdzie.

Mrówcia jest młodziutką kotką, ma od 8 miesięcy do roku.
Jest wysterylizowana, zaszczepiona, odrobaczona, testy FIV/FeLV są ujemne. Posiada książeczkę zdrowia.
W pełni kuwetkowa.

Lusia-Mruczanna szuka odpowiedzialnego, bezpiecznego domu, który będzie miał zabezpieczone siatką okna/balkon. Może iść do rodziny z dziećmi oraz z psami. Miała styczność z większym stadem kotów i nie była z tego powodu szczęśliwa, jednak ze względu na wesoły charakter kotki można byłoby spróbować połączyć ją z jednym kotem o podobnym charakterze i dać im czas na dogadanie.


Ze względu na to jak do mnie trafiła, szuka WYŁACZNIE domu NIEWYCHODZĄCEGO, bo może go sobie znów sama zmienić.


Więcej zdjęć tutaj.

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com