pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Milva

Milva została na stałe w domu tymczasowym.

 

Księżniczka Milva, takie określenie najlepiej pasowało do tej rudej kotki, gdy była w kociarni. Piękna, dostojna, ale niedostępna. Zestresowana wszystkimi kocimi współlokatorami, z trudem dawała się głaskać. Jak się okazało Milva nie potrzebuje wiele, aby pokazać swoje zupełnie inne oblicze. W domu tymczasowym stała się kotem kontaktowym, pragnącym głasków i zainteresowania. Chociaż nie siada na kolanach, to uwielbia wtulać się w swojego człowieka i daje brzuszek do głaskania, oczywiście ma swoje granice, jak to księżniczka. Jest bezproblemowa w obsłudze, można spokojnie obciąć jej pazury, wyczyścić uszy i dać zastrzyk (zaskakuje wszystkich weterynarzy). Nie straszne jej podróże, chociaż czasami lubi w trakcie nich pogadać. Szybko się aklimatyzuje i mimo pierwszego strachu ciekawość przezwycięża i zapoznaje nowych ludzi i miejsca. Chociaż domu z kotami raczej nie chciałaby dzielić to jest w stanie zaakceptować psa (doszła do etapu ignorancji). Bardzo chciałaby mieć stały dom, aby móc witać swoją rodzinę w drzwiach do samego końca.

Milva jest zdrowa, kuwetkowa. FIV/Felv ujemne.

 
Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU
- zdrowe żywienie

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

Kontakt w sprawie adopcji: adopcje@jokot.pl

 
Dodaj link do:
www.facebook.com