pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Migdał


Pojechał do nowego domu 31.05.2015 r.

 

 

Migdał jest niezwykłym migdałem. Jest przepięknie duży, plamiasto rudo-biały z przedłużonym włosem ,o niezwykłym ogonku. Ten ogonek jak Migdaś jest zadowolony, zwija się z boku jak precelek - tak jak u psiego kundelka.Urodził się w styczniu 2009 roku. Migdał jest pełen życia i miłości do człowieka. Jak zdrzemnąć się to tylko w łóżku. Jak wtulić się to tylko na kolanach. Jak wymruczeć zadowolenie to tylko w naszych ramionach. Potrafi godzinami wtulać się , zarzucać łapki na ramiona, podskakiwać przed człowiekiem prosząc o wzięcie na ręce... Mizak nad miziaki. Migdaliński Migdał!
Ma wiele światu do powiedzenia. Jest gadatliwy , odważny i rozbawiony. Lubi bardzo inne koty. Zachęca je do zabawy. Sam też pięknie to robi. Jego żywioł to gonienie kulek papierowych, chrupek, sznureczków… Nie boi się ludzi nie znanych ale utrzymuje stosowny dystans. Ale jak już przełamie się to miziankom końca nie ma.
Kotuś jest wykastrowany, odrobaczony, zaszczepiony i ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwety i drapaczka. Doskonale nadaje się jako partner do zabawy dla innego wesołego kota. Jako jedynak też będzie szczęśliwy ale nie może długo być sam w domu. Bo dla Migdała człowiek jest najważniejszy.

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com