pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Maksio

 

Razem z Ironem i Mańkiem pojechał do nowego domu 12.04.2014 r.

 

 

Maciek, Maniek i Maksio urodzili się w czerwcu 2013 r. i są trójką z szóstki rodzeństwa, która mieszkała sobie gdzieś na działkach.
Jednego z braci i kocią mamę zagryzł pies, gdy jeszcze byli sobie "szczęśliwie" na wolności. Potem pozostałe przy życiu maluchy trafiły do naszego domu tymczasowego.


Cała trojka to typowe bure kocurki: Maciek i Maniek to buraski w cętki, a Maksio na burym futerku ma widoczne ciemniejsze pręgi.


Wszyscy trzej są radosnymi młodymi kotami o wielkiej fantazji i ogromnym zasobie energii :)
Pięknie się bawią razem ze sobą, z innymi kotami lub sami jakąś zabawką. Biegają, szaleją, ale mają też momenty spokoju, gdy wtulają się w innego kota i spokojnie zasypiają.


Największym przytulaskiem jest Maciek, który sam przychodzi i dopomina się pieszczot, a wręcz owija się wokół mojej szyi i tak sobie prawie cztery kilko kota usypia :) Maciuś mruczy, ugniata i wtula się w człowieka, którego pokocha.


Maniek jest ciut bardziej powściągliwy w okazywaniu uczuć, choć gdy tylko go zaczynamy głaskać i miziać, od razu zaczyna mruczeć i tulić się jak brat.


Najmniejszym przytulakiem jest pręgowany Maksio, ale też spokojnie można go wziąć na ręce i miętosić do woli. On tylko sam po to do człowieka nie przychodzi, bo przecież jest już kocim facetem, a im takie zachowania nie przystoją ;)


Całą trójka to bardzo spokojne i nieagresywne koty.


Kocurki są szczepione, odrobaczane i wykastrowane. Mają książeczki zdrowia.


Szukamy dla nich Domu tzw. niewychodzącego. Do adopcji mogą pójść w parach lub pojedyńczo, jako towarzystwo dla już mieszkającego tam kota. Przy adopcji podpisujemy umowę adopcyjną.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com