pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Maczek

Maczek pojechał do nowego domu 03.2016.r.

 

Maczek urodził się na około 17 kwietnia 2015 roku. To przepiękny chłopczyk, odziany w biały kaftanik na który zarzucone został szaro-buro-marmurkowe ozdobne plamki. Futerko ma niezwykle miękkie w dotyku. Najpiękniejsze są u Maczkunia oczy . To oczy amanta z niemych filmów. Migdałowate, błyszczące o jasno-piwnym kolorze, podkreślone czarną kreską. Oczydła są bystre i uważne. Dzieciak w ogóle jest pełen życia i humoru. To kot co nie usiedzi długo w jednym miejscu. Wszystko go ciekawi, wszędzie go pełno. Lubi bawić się, ganiać za kulkami, szaleć na drapaku, spać i bywać w różnych miejscach. Lubi się pogapić na widok za oknem. Lubi jak go się głaszcze i wtedy mruczankom końca nie ma. Nie przepada jeszcze za braniem na ręce ale daje sobie głowinę obcałowywać. Maczuś lubi wiele rzeczy. Jest bardzo towarzyski. Uczestniczy chętnie w życiu rodziny. Ma spory apetyt co zaokrąglił jego brzuniek. Jest dużym jak na swój wiek kotem. O śmiesznych, za długich tylnych nożynkach. Sprawiają wrażenie ,że mu czasem przeszkadzają. Kocurek doskonale dogaduje się z innymi kotami. Przepada za ich towarzystwem i bliskością. Lubi wspólne zabawy, przytulanie i spanie . To kot, który jest doskonałym towarzyszem zawsze chętnym do zabaw i pomysłowym w ich wymyślaniu. Dlatego szukamy mu domu tylko z kocim towarzyszem. Można Maczka adoptować z zaprzyjaźnionym kotem od nas jako adopcja w dwupaku.

 

Zdjęcia nie oddają urody Maczusia. Mały korzysta z kuwety i drapaczka. Jest zaszczepiony, odrobaczony - ma ks. zdrowia. Testy FeLv,FIV-ujemne.

 

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc
 
Dodaj link do:
www.facebook.com