pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Maciejka

Pojechała do nowego domu 9.04.2016 r.

 

Maciejka to namolniak i przylepa, całuśny upierdliwiec, deptacz, mruczak, łóżko i kolano lubiec … trudno znaleźć dobre określenie na charakter Maciejki. Mała urodziła się w drugiej połowie kwietnia 2015 roku z wielkim sercem pełnym miłości i. To serducho bije w niepozornym, długaśnym, ubranym w czarne futerko ciałku.Ma długaśne nóżki, długaśny ogonek i cudnie okrągłe, złote oczy. Ona tylko by tuliła się.Pcha się nam na kolana, domaga przytulania, prosi o wspólną zabawę. Czy się leży czy siedzi Macieka melduje się i skrzekiem domaga uwagi i mizianek. Bo Macieja nie miauczy tylko po żabiemu skrzeczy. Jakby mogła to przykleiłaby się do swego ludzia. daje ciagle czółko do całowania. Mruczy zawzięcie na całe mieszkanie jakby głośniki stereo miała w ciałku zamontowany. Jak tylko złapie kontakt wzrokowy od razu rozpoczyna śpiewne zawodzenie. Kto będzie miał Maciejkę to musi być gotowy na frontalny przytulaśny atak. Jest też dzieckiem bardzo żywiołowym, pełnym pomysłów i niezwykle ugodowym do innych kotów. Lubi ich towarzystwo, lubi wspólne tulenie się. Pięknie się bawi, pokonuje najwyższe drapaki i znajdzie najbardziej zakopaną w czeluściach domu myszkę. Jest otwarta na ludzi stałych i nowych.

Maciejka szuka domku co pokocha dziewunię .Szuka domku co powinien zapewnić jej kocie towarzystwo. Bo Macieja nie powinna być samotnikiem. Lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę.Maciejka ma brata Maczka.

 

Mała korzysta pięknie z kuwetki i drapaczka. Ma ks. zdrowia -jest wykastrowana, zaszczepiona , odrobaczona, testy na FeLV/FIV są ujemne.

 

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


Telefony zastrzeżone nie będą odbierane . Rozmowy adopcyjne SMS-em nie będą prowadzone.

 
Dodaj link do:
www.facebook.com