pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Lukrecja vel Raja

 

Pojechała do nowego domu 15.10.2012 r.Lukrecja to koteczka urodzona w długi weekend majowy. Niestety, ona i jej rodzeństwo urodzili się w fatalnym miejscu, blisko ruchliwego parkingu przy sklepie. Maluchy zaczęły harcować między samochodami i włazić do silników - trzeba je było jak najszybciej zabrać.


Lukrecja to klasyczna pingwinka, z białą kryzą, białymi rękawiczkami, skarpetkami i bielizną. Jest najsilniejsza z miotu, ma najwięcej werwy do zabawy i polowania na rodzeństwo. Lubi być brana na ręce, przytulana i głaskana.


Kotka korzysta z kuwety i je suche i mokre jedzenie, jest samodzielna i może zostać adoptowana. Została odrobaczona i zaszczepiona. Ponieważ tak małe kocię nie może być jedynakiem, powinna trafić do domu z którymś z rodzeństwa, lub do domu, gdzie będzie miała do towarzystwa innego młodego kota.


Lukrecja szuka bezpiecznego, kochającego i odpowiedzialnego domu, bez możliwości wychodzenia bez opieki i z zabezpieczonymi oknami. Nowy opiekun będzie musiał czuwać nad prawidłowym rozwojem malucha oraz zobowiązać się do sterylizacji po osiągnięciu przez kotkę dojrzałości płciowej. Z nowym opiekunem zostanie podpisana umowa adopcyjna.Umaszczenie: czarna z białym
Data urodzenia: maj 2012
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: wymagana
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak
Inne koty: przyjazna
Psy: nie sprawdzono

Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.

 

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com