pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Lucynka

Została na stałe w dotychczasowym domu (26.07.2015r).


Słodka ,puszysta Lucynka przyszła na świat  listopadzie 2012 roku. Przeurocze ciacho do schrupania jest z niej bo bardzo przystojna z niej kocia  o urzekającym spojrzeniu migdałowych, szarych oczków.
Kocica jest super spokojnym i pogodnym kotem. Nie niszczy mebli ( korzysta wyłącznie z drapaczka ), nie wskakuje na wysokie meble. Śpi grzecznie w łóżeczku wyłącznie w nogach swojego człowieka. Chętnie towarzyszy ludziowi w porannej toalecie, przy kawie i generalnie " jest na nogach" wtedy, kiedy jej Pani / Pan. Jest kotem wyjątkowo towarzyskim, lubi dzieci, nie boi się psów . Nadaje się doskonale na jedynaka. Nie toleruje konkurencji w miłości człowieka. Bardzo potrzebuje uwagi swojego opiekuna, ale akceptuje i rozumie jego zajęcie . Wtedy grzecznie leży gdzieś w jego pobliżu. Nigdy nic nie zepsuła, jest naprawdę rewelacyjną towarzyszką i przylepą. Uwielbia mizianie, kolanka, sama przychodzi do łazienki na czesanie. Nie drapie, nie gryzie, małe cudo.
Lucynka jest alergikiem. Kocia jest na diecie alergicznej i je wyłącznie Sensitivity Control Royal Canin.Bez problemu chodzi w specjalnym kołnierzu, który uniemożliwia rozlizywanie zmian skórnych. Zmiany te zanikają w okresie wiosenno-letnim.
Lucynka jest kociczką czyściutką, korzysta pięknie z kuwety. Jest wysterylzowana. Ma ks. zdrowia i aktualne badania.

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Adopcja kota jest darmowa.Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc


 
Dodaj link do:
www.facebook.com