pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Lothie


Pojechała do nowego domu 08.02.2015 r.

 

 

Lothie urodziła się w marcu 2014roku i jest to szczuplutka szylkretka o pięknym rudo-czarnym futerku.

Lothie, jak i jej siostra Leia, jest koteczką dosyć nieśmiałą. Bardzo lubi towarzystwo innych kotów, ślicznie się z nimi bawi, biega i dokazuje, ale nigdy nie próbuje dominować. Gdy jest za duży tłok, woli stanąć gdzieś z boczku i poczekać aż będzie spokojniej. 

Przy jedzeniu ze wspólnej miseczki zawsze stoi za plecami tych bardziej przebojowych, dlatego staramy się aby zawsze miała swoje osobne miejsce.

Wobec nas jest bardzo przyjazna, podchodzi, prosi o głaskanie i przytulanie, sama tuli się i mizia, ale brania na ręce nie lubi. Jest bardzo spokojną i zrównoważoną kocią dziewczynką, choć w zabawie z równieśnikami bywa szalonym młodym kotem:)

Lothie wzorowo korzysta z kuwety, je kocie chrupki i mokre z puszek/tacek/saszetek. Koteczka jest dwukrotnie zaszczepiona, wysterylizowana i odrobaczona.

Lothie musi mieć towarzystwo innego/innych/ kota, więc najchętniej wyadoptujemy ją razem z innym kociakiem z naszego Domu Tymczasowego (np. z siostrą, marmurką Leią), ale może też zostać towarzyszem Waszego kociego Rezydenta.

Szukamy dla niej Domu tzw."niewychodzacego", z zabezpieczonymi oknami i balkonem, a przy adopcji podpiszemy umowę adopcyjną, praktykujemy też tzw.wizytę przed-adopcyjną.

 


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com