pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Lokata

Lokata pojechala do nowego domu 16 czerwca 2018 r.

 

Jestem miłą koteczką i mam na imię Lokata :)

Jak wiele kotków zostałam znaleziona ze swoimi dzieciaczkami przez ciocie  fundacji, które zadbały o mnie należycie i obiecały znaleźć mi domek. Jednak wiem, że nie byłam już słodkim maluchem i pewnie dlatego ciociom się to nie udało. Mieszkałam w przepełnionej kociarni i bardzo się stresowałam, bo jednak nie lubię kociego towarzystwa. Ze stresu wygryzałam sobie sierść, przez co byłam brzydalkiem i nikt mnie nie chciał. Jednak jedna z cioć bardzo przejęła się moim losem i znalazła mi dom tymczasowy u dobrego wujka. Mieszkam tam od września jako jedynaczka i bardzo rozkwitłam. Brak innych kotów bardzo mi służy, nie stresuję się, więc znowu jestem puchatym kotkiem. Będę idealną kandydatką dla kogoś, kto marzy o jednym kocie, który będzie mu oddany :) 
Im szybciej znajdę dom stały, tym dłużej mój nowy opiekun będzie mógł cieszyć się moim wyjątkowym towarzystwem :) Wujek jest fajny, ale wiem, że nie może mnie zatrzymać na stałe. Liczę na to, że znajdę już swój dom na zawsze!
 
Po przeprowadzce na tymczas nie potrzebowałam ani chwili na przyzwyczajenie się do nowego otoczenia, tylko od razu chciałam z ciekawością zwiedzać nową przestrzeń. Wobec nowych osób jestem nieśmiała tylko przez chwilę, po czym od razu się przymilam i czekam na głaskanie i drapanie. Jestem miła i towarzyska :)
 
Od początku tymczasowania nie było z mną problemów. Często domagam się długiego drapania i bez żadnych oporów znosze czesanie, które nawet mi się podoba. Ani razu nie zdarzyło się mi się obudzić opiekuna w nocy ani narobić bałaganu. Wchodzę na biurka i stoły, jednak daję się z nich ściągać bez protestowania :)
 
Szukam domu, w którym będę królować jako jedynaczka ;)
 
Umaszczenie: czarna z białym
Data urodzenia: ok. 2012 r.
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
FIV -, FelV -
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: niekoniecznie
Inne koty: nie
Psy: nie sprawdzono
Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.
 
Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU
 
Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc
 

Kontakt w sprawie adopcji: 793482956, adopcje@jokot.pl

 
Dodaj link do:
www.facebook.com