pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Lira

Lira pojechała do nowego domu 8 października 2018 r.

 

Lira jest koteczką, która aby się oswoić, wymaga nieco czasu i cierpliwości (w domu tymczasowym zajęło to około 3–4 tygodni) oraz ewentualnie odważniejszego kociego towarzysza, jednak zdecydowanie warto poczekać! Jej czułości są subtelne i troszeczkę nieśmiałe, ale widać, że bardzo przywiązuje się do człowieka – do tego stopnia, że choć w dzień jest mało zauważalna (śpi sobie w jakimś spokojnym miejscu), to w nocy pakuje się pod kołdrę, aby się przytulić. Mimo delikatnej i eleganckiej natury umie też zawalczyć o swoje: gdy się uprze, to swoimi uroczymi barankami potrafi obudzić każdego o dowolnej porze, a jeśli zechce spać na poduszce człowieka, to nie ma siły, która ją stamtąd zepchnie – ale pewnie w ten sposób czuwa nad dobrymi snami swojego opiekuna ;)

Umaszczenie: bure z dodatkiem białego
Data urodzenia: maj 2017
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak, ale starszymi
Inne koty: tak
Psy: nie sprawdzono


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU
- będziesz karmił kota zdrowo, mokrą wysoko mięsną karmą (np. MAC's, Catz Finefood, Feringa, Grau bez zbóż, Gussto), BEZ SUCHEJ KARMY, która szkodzi kociemu zdrowiu
 

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

Opiekun w momencie adopcji zobowiązuje się do zapewnienia odpowiednich warunków bytowych i opieki weterynaryjnej. Możliwa jest wyłącznie adopcja przez osobę dorosłą - docelowego opiekuna, który wyrazi zgodę na wizytę przed adopcyjną i podpisze umowę adopcyjną.  

Kontakt w sprawie adopcji: tel. 793482956, maja.sienkowska@gmail.com

 
Dodaj link do:
www.facebook.com