pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Leoś


Pojechał do nowego domu 13.05.2015 r.

 

 

Leonek jest nałogowcem. Jest kotem straconym. Nie mając przedmiotu swego uwielbienia jest nieszczęśliwy. Bo Leonek jest wielkim ludzio-nołogowcem co bez człowieka żyć nie umie. Jest uzależniony od miłości do człowieka. Musi się tulić. Musi się głaskać. Musi być blisko i w oczy patrzeć. Musi spać przytulony. Melduje się na nas i zadowolony układa do drzemki.Musi wejść na kolana, musi ułożyć się na człowieku lub wepchnąć się pod rękę. Musi mruczeć ,zagadywać i poleżeć sobie choćby w tym samym pokoju. Jak ignoruje się Leosia to potrafi sam żądać uwagi. Mając Leonka trzeba się naszykować na wieczną miłość i adorację. Można sobie z nim pogadać i podrzemać. Można odwzajemniając Leonka miłość i dając szczęście podarować jej dom i siebie a Leonek pokocha bezgranicznie.
Leonek urodził się w około 20 czerwca 2014 roku. Jest niewysokim koteczkiem, drobnym o pięknym czrnym futerku rozświetlonym białymi, delikatnymi dodatkami. Ma bystre, okrągłe oczka. Jest niezwykle ciekawy i wszędobylski. Jest bardzo ufny, wesoły i bardzo przyjazny. Nie boi się gości. Doskonale dogaduje się z kocimi towarzyszami z przyjemnością bawiąc się z nimi. Jest w stosunku do nich czuły i delikatny. Kocha drapaki wszelkiej wysokości.
 Szuka domu co ukocha jego namolność i wesoły charakter. Jest zaszczepiony, odrobaczony i wykastrowany. Ma ks.zdrowia. Korzysta z kuwety i drapaka. Doskonale nadaje się jako partner do zabawy dla innego wesołego kota.Jako jedynak będzie nieszczęśliwy.

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com