pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Kraksa

Opiekun wirtualny: Grzegorz Włodarczyk


 

Koteczka, choć nikomu nic nie zrobiła, jest przyjacielska i kochana, ma ogromnego pecha. Jest przesympatyczna - kocha pieszczoty, podstawia się pod głaskanie, a jak zabiera się rękę łapie za nią, by dalej głaskać. Dopiero z bliska widać, że coś nie gra. Ogon nie pracuje jak powinien, a jedna z tylnych łap bezwładnie zwisa. I czemu w tej klatce nie ma kuwety? Nie ma, bo kotka i tak nie kontroluje zwieraczy... Była szczęśliwym kotem wolno żyjącym. Dopóki nie postanowiła sprawdzić czy da się pobawić również z samochodem. No cóż, nie dało się....
Szanse na odzyskanie sprawności ma minimalne. Oczywiście walczymy, ale liczymy się z tym, że się nie uda. Ale jest kotem tak pełnym życia i radości mimo kalectwa, że na pewno nie uśpimy jej tylko dlatego, że jest niepełnosprawna. Ani dlatego, że kotem niekontrolującym potrzeb fizjologicznym raczej nikt nie będzie się chciał zająć.

 

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU
- będziesz karmił kota zdrowo.
 

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

Opiekun w momencie adopcji zobowiązuje się do zapewnienia odpowiednich warunków bytowych i opieki weterynaryjnej. Możliwa jest wyłącznie adopcja przez osobę dorosłą - docelowego opiekuna, który wyrazi zgodę na wizytę przed adopcyjną i podpisze umowę adopcyjną. 

 


Kontakt: adopcje@jokot.pl

 
Dodaj link do:
www.facebook.com