pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Kosiczka

Pojechała do nowego domu 19.03.2016.r.

 

Kosiczka urodziła się w pierwszej połowie marca 2014r w jakimś przydomowym ogrodzie i w piątym tygodniu życia trafiła razem z rodzeństwem do naszego Domu Tymczasowego.

Kosiczka to bura szylkretka w białych skarpetkach i z białą szyjką. Jest spokojną, słodką koteczką, jeszcze ciut nieśmiałą, choć bardzo często już sama podchodzi do mnie i prosi o pogłaskanie i wymizianie. Przymyka wtedy swoje śliczne oczka i widać, że sprawia jaj to wielką przyjemność. Od razu się wtedy uspokaja i rozluźnia.

Kosinia jest kicią bardzo łagodną, tylko czasami jeszcze strach nie pozwala jej zapanować nad odruchem ucieczki lub groźnym sykiem, żeby wystraszyć tego strasznego ludziowego potwora, który na pewno chce kotę skrzywdzić. 

Równocześnie jest bardzo zgodna i towarzyska wobec innych kotów. Ślicznie bawi się wspólnie z bratem i innymi futerkami, razem szaleją i dokazują. Między nią a bratem jest silna więź, kociaki często sypiają wtulone w siebie, wylizują sobie główki i pyszczki, a przez długi czas kocia sprawiala wrażenie jakby szukała wsparcia w odważniejszym bracie (który w zabawie potrafi ją nieźle poturbować;).

Kosiczka je kocie chrupki i mokre z puszek/saszetek. Wzorowo korzysta z kuwety ze żwirem bentonitowym. Jest dwukrotnie zaszczepiona, wysterylizowana i odrobaczana.

Szukamy dla Kosiczki Domu tzw.niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Najchętniej wyadoptujemy ją razem z bratem Kleszczykiem, ale może też trafić do Domu do towarzystwa Waszego kociego Rezydenta. W każdym razie koniecznie musi mieć jakiegoś kociego towarzysza.

Przy adopcji podpisujemy umowę, praktykujemy też tzw.wizytę przed adopcyjną.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 

 
Dodaj link do:
www.facebook.com