pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Koronka

Koronka została na adoptowana przez opiekunkę tymczasową 13.02.2019 r.


Koronka to kilkuletnia kotka po przejściach. Jest bardzo przyjazna w stosunku do ludzi oraz wszystkich zwierzaków, szuka domu w którym będzie miała towarzystwo drugiego kota. Koronka uwielbia mizianie, tulenie się na rękach, dużo przy tym mruczy. Bardzo lubi zabawy wędką, lubi też czasem przebiegnąć się po mieszkaniu, jest dość aktywna mimo sporych problemów ze wzrokiem. W wyniku dawnej nieleczonej choroby straciła oczko (oko zostało usunięte chirurgicznie, na drugie niedowidzi - zauważa wyłącznie światłocień), natomiast nie wymaga ona żadnych zabiegów przy tych oczkach - nic jej nie łzawi, nie trzeba zakraplać. W ostatnich badaniach wykryta została również choroba nerek, ma początki niewydolności, oznacza to że Koronka musi mieć regularnie robione badanie krwi (morfologia, biochemia, pełen jonogram) oraz badanie moczu, co około 4 miesiące lub częściej w razie pogorszenia i jeśli stan kotki będzie tego wymagać trzeba będzie wdrożyć odpowiednie leczenie. Wymaga też przemyślanej i zbilansowanej diety, aby jak najlepiej chronić jej nerki. Trzeba też dbać o jej odpowiednie nawodnienie. Koronka jest więc kotem "specjalnej troski" i wymaga odpowiedzialnego opiekuna, który będzie wiedział w jaki sposób dbać o kota przewlekle chorego.

 

 

Umaszczenie: czarna z białym
Data urodzenia: ok. 2012
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
Test na FIV ujemny, FelV ujemny
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak
Inne koty: tak
Psy: tak
Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com