pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

 

 

 

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Kleszczyk

 

Pojechał do nowego domu 21.03.2015 r.

 

 

Kleszczyk urodził się w pierwszej połowie marca 2014 r. w jakimś przydomowym ogrodzie i w piątym tygodniu życia trafił razem z rodzeństwem do naszego Domu Tymczasowego.

Kleszczyk to wyjątkowy słodziak i mega-miziak. Gdy tylko któreś z nas jest w pobliżu kocurek podbiega i prosi o głaskanie, drapanie i pieszczotki. Nadstawia główkę, grzbiecik, a nawet brzuszek:) Szybciutko zaczyna słodko mruczeć i udeptywać. Potrafi nawet zaczepiać łapką prosząc o choć chwilę zainteresowania. Jest cudownym, kochanym kocim chłopczykiem:)

Równocześnie jest bardzo zgodnym i towarzyskim kotem wobec innych kotów. Ślicznie bawi się wspólnie z siostrą i innymi futerkami, razem szaleją i dokazują. Między nim i siostrą jest silna więź, kociaki często sypiają wtulone w siebie, wylizują sobie główki i pyszczki, a Kleszczyk sprawia wrażenie jakby opiekował się bardziej nieśmiałą siostrzyczką (choć w zabawie potrafi ją nieźle poturbować;).

Kleszczyk je kocie chrupki i mokre z puszek/saszetek. Wzorowo korzysta z kuwety ze żwirem bentonitowym. Jest dwukrotnie zaszczepiony, wykastrowany i odrobaczany.

Dla Kleszczyka szukamy Domu tzw.niewychodzącego, z zabezpieczonymi oknami/balkonem. Najchętniej wyadoptujemy go razem z siostrą Kosiczką, ale może też trafić do Domu do towarzystwa Waszego kociego Rezydenta. W każdym razie koniecznie musi mieć jakiegoś kociego towarzysza.

Przy adopcji podpisujemy umowę, praktykujemy też tzw.wizytę przed adopcyjną.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com