pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Kefir


Pojechał do nowego domu 01.05.2015 r.

 

 

Kefirek urodził się w okolicach lutego 2013 roku. Jest bardzo młodym kotem pełnym wesołości i życia. Fantazyjnie buro-biały jest posiadaczem  różowego nosia i różowych opuszkach łapek. Jest wysoki ,papuśny i przystojny -jeśli ktoś lubi napakowane Kefirki. Piękny łaciaty ogon dodaje mu uroku. Jego oczyska są bystre i wszystko widzące. Potrafi rozpędzić się do świetlnej prędkości jak gania kulki czy bawi się z kociskami. Lubi drapaki wszelkiego rodzaju. Lubi poleżeć sobie na kocyku, w nogach łóżka. Lubi pomruczeć sobie przy głaskaniu. Lubi pogadać sobie, pogruchać. A najbardziej lubi pchać się na ludzia i tulić się i wyśpiewywać mruczanki. Nie jest ważne czy człek leży czy siedzi. Kefiś zaparkuje swoje tęgawe ciałko z radością.Jest bardzo ciekawskim kotem co to w każdy kątek zajrzy. Kocik jest otwarty na nowe znajomości. Obcy ludzie nie przerażają go. Gościnnie wita każdego, ociera się o nogi, zagląda w oczy, zagaduje, towarzysząc im podczas wizyty.

Kefirek dogaduje się z kotami. Kocha bawić się z nimi. Tatusiuje młodszym. Nie będzie mu przeszkadzał jeden koci towarzysz. Nadaje się też na jedynaka ale w domu, gdzie ktościagle jest.

Kotuś jest odrobaczony, wykastrowany i zaszczepiony.  Ma ks. zdrowia. Korzysta z kuwety i drapaka.

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com