pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Kaszmir

Kaszmir pojechał do nowego domu 28.03.2019r. razem z bratem Kretonem.


KASZMIR SZUKA DOMU


"Dzień dobry, Państwu! Witam serdecznie i chciałbym dowiedzieć się, czy ktoś z Państwa szuka może kotka do adopcji? Bo jeśli tak, to ja zgłaszam swoją kandydaturę! Jestem Kaszmir i to imię bardzo do mnie pasuje. Otóż, jestem tak samo szlachetny, delikatny i milutki jak kaszmir właśnie. Moje futerko jest kaszmirowe, takie mięciutkie, że jak przychodzą do nas do kociarni goście, to ciągle mnie głaszczą. Nie powiem, żeby mi się to nie podobało, nawet jest to miłe, przekonuję się o tym coraz bardziej.
Jestem też delikatnym kocurkiem o białym umaszczeniu z dodatkiem burego koloru - to podobno jest bardzo trendy w tym sezonie!
Niedawno trafiłem do fundacji z nieciekawej sytuacji, ale nie chcę do tego wracać, bo mi tu ciocie powiedziały, że będzie już tylko lepiej.
Słyszałem od kolegów, którzy spakowali swoje manatki do nowych domów, że jak mnie ktoś adoptuje, to będę miał swoje miseczki, kuwetkę, zabawki, drapaki, a dodatkowo z nowości łóżko, mięciutką jak moje futerko kołderkę, własnych ludzi do miziania! Dlatego ja bym właśnie na taki dom się pisał. Jeszcze jest jedna sprawa, bo ja bardzo lubię kotki, więc proszę o domek, w którym mieszka kot albo może wezmę ze sobą kogoś z mojego rodzeństwa? To już się podzielę tym wszystkim nawet, byle nie było mi smutno bez drugiego kotka :)
Ja na początku jestem troszkę nieśmiały, ale jak mnie tak człowiek weźmie i przytuli, pogłaszcze po brzuszki, powie mi coś miłego do uszka, to ja nie wiem, ale coś mi się takiego uruchamia, że mruczę jak szalony! I wtedy ciocie mówią: "oj, Kaszmir, z Ciebie to jednak urodzony mruczek!"
Więc ja szukam tego domku z ludźmi, kotkiem i zabezpieczonym balkonem i oknami, żebym był super bezpieczny. Czekam na Wasze zgłoszenia! Mam nadzieję, że będziemy razem szczęśliwi."


Umaszczenie: biały z dodatkiem burego
Data urodzenia: lipiec 2018 r.
Odrobaczenie: tak
Szczepienie: tak
Kastracja: tak
FIV -, FelV -
Kuweta: tak
Do domu z dziećmi: tak, starsze
Inne koty: tak, obowiązkowo
Psy: nie sprawdzono
Posiada książeczkę zdrowia.
Szuka domu niewychodzącego.

 

Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

 

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 

Kontakt tel.: 793 482 956

 
Dodaj link do:
www.facebook.com