pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Kajka


Pojechała do nowego domu 01.01.2012 r.


Kajka to ok. 2-letnia koteczka o czarnym, półdługim, gęstym i błyszczącym futerku. Złote oczy i fantazyjna białą plamka na pysiu nadają jej zawadiackiego uroku. Ma białe skarpeteczki, brzusio i żabocik. Jednym słowem elegantka i ślicznotka wielka!
Jest sporą kocicą z wielkim apetytem. Lubi dobre jedzenie, o które się głośno dopomina. Jest urocza, odważna, zdecydowana i niezależna. Jak to kot! Uwielbia spanie w łóżku, na kolanach czy fotelu. Potrafi położyć się na człowieku i mruczeć, mruczeć, mruczeć. Zawsze przychodzi spać w nocy na kołderce. Wyciągnięta i zrelaksowana. Głaskana nadstawia się, wykłada oraz pięknie i głośno wymrukuje swoje zadowolenie. Lubi bardzo przebywać w towarzystwie człowieka i pogadać trochę sobie. Oj, lubi gadać. Ma zawsze wiele do powiedzenia. Stara się być zawsze blisko, w centrum życia rodzinnego. Będzie wspaniałym towarzyszem, który dotrzyma towarzystwa w dzień i w nocy. Ma wiele miłości w sobie. Będzie kochać swoich ludzi bezgranicznie. Jest kontaktowa, przyjazna i otwarta. Bawi się jak mały kociak byle paproszkiem. Jest wyjątkowo przylepnym kotem o przemiziastym charakterze.

Kajka czeka na swój DOM. Ten prawdziwy i jedyny! Potrzebny jej własny człowiek, który pokocha ją dla niej samej. Udowodni, że dobrzy ludzie istnieją. Bo Kajka nie przestała ufać ludziom mimo złych przeżyć. Będzie wdzięczną i niezwykle miziankową współlokatorką.
Korzysta z kuwety. Jest wysterylizowana, zaszczepiona i odrobaczona. Ma książeczkę zdrowia.

Dowóz kota do uzgodnienia. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy niewychodzące. Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków. Telefony zastrzeżone nie będą odbierane.

 
Dodaj link do:
www.facebook.com