pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Jaworek


Razem z Jarzębinką pojechał do nowego domu 12.09.2015 r.

 

 

Jaworek to chłopczyk co urodził się w około 23 maja 2015 roku. Jest czarny i ma tylko niewielkie białe plamki pod bródką i delikatne na brzusiu. Tą na brzuszku lubi najbardziej chwalić się wywalając ją ku niebu. Należy wtedy wygłaskać ją a przy okazji resztę kota. Jaworek jest kotem o śmiesznej, długaśnej sylwetce. Taki makaronik z niego. Delikatny pyszczek, bystre oczka, zadowolona wiecznie mina i wielkie uszyska dodają mu dziecinnego uroku . Jest kotem kochanym bardzo. Kontaktowym, radosnym, wesołym. Kocha ludzi i kocich towarzyszy. Jest też mocno tulącym się dzieciskiem. Lubi być blisko, strzelić baranka, wkraść się na kolana, wymruczeć zadowolenie. A umie głośno mruczeć! Jeśli ignorujemy go to zaczepia nas, biega za nami, wpatruje czekając tylko na sygnał by po migdalić się. To kocurek niezwykle pogodny i rozbawiony. Nie ma czasu na nic, jak jest pochłonięty zabawą. Lubi inne koty. Jego żywioł to gonienie kulek papierowych, chrupek, sznureczków…. Wszędzie go pełno. Jest odważny i pomysłowy. Nie zraża się niepowodzeniami. Jak coś nie wyjdzie, to próbuje aż do skutku. 

Kotuś jest odrobaczony, zaszczepiony – ma ks. zdrowia.Testy FeLv i FIV-ujemne. Korzysta z kuwety, z drapaka . Szukamy Jaworkowi domu z kocim towarzyszem. Lub adopcja w dwupaku wchodzi w grę (Jaworek ma burą siostrę Jarzębinkę) .Kot jako jedynak nie będzie wydany. 

 

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com