pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Jarzębinka


Razem z Jaworkiem pojechała do nowego domu 12.09.2015 r.

 

 

Jarzębinka urodziła się 23 V/2015 roku. To jeszcze mała kruszyna, pełna uroku i wdzięku. Dziecięce futerko sterczy śmiesznie na wszystkie strony. Zgrabna, mała główka ozdobiona jest bystrymi oczkami i czarnym noskiem. Uszyska ma zakończone śmiesznymi pędzelkami. Zabawnie to wygląda. Jarzębinki ma apetyt więc dziewczynka rośnie i ma wiele sił by biegać, bawić się, dokazywać, skakać, wsadzać czarny nosek w każdą dziurę i wpychać drobne ciałko na każdy drapak. Kocha hamaczki i tunele. Jest bardzo ciekawska, wszędzie jej pełno. Doskonale dogaduje się z kotami. Tymi małymi i dużymi. Nadaje się jako towarzysz dla innego wesołego kota. Nie jest strachliwa i obcych nie boi się. Lubi głaskanie, lubi cmokanie w czółko, wywala brzuszek do głaskania , wdzięczy się wywijając drobnym ciałkiem by każda strona pod rękę się dostała. Pięknie mruczy i już go załącza na sam nasz widok. Mimo małego ciałka motorek ma głośny i wyraźny. Aż zanosi się od świergotu pełnego zadowolenia. Radośnie biegnie na nasze spotkanie, reaguje na imię. Kicia jest wesołym ślicznym dzieckiem w pięknym płowo-burym kolorze. Taki prawdziwy burasek z niej. Jest jeszcze bardzo małą dziewczynką , która najbardziej lubi ganianki ze swym bratem czarnym Jaworkiem.

 

Kicia umie korzystać z kuwetki i drapaczka. Jest odrobaczona i zaszczepiona - ma ks. zdrowia. Testy FeLv i FIV – ujemne.

 

Istnieje możliwość dowozu kota (do uzgodnienia). Adopcja jest darmowa. Obowiązuje umowa adopcyjna! Brane będą pod uwagę tylko domy nie wychodzące z zabezpieczonymi oknami i balkonem! Kolejność zgłoszeń nie jest brana pod uwagę. Warunkiem adopcji kota jest zapewnienie mu jak najlepszych warunków.


Skontaktuj się, jeśli:
- szukasz zwierzęcia dla siebie, a nie na prezent i jesteś pełnoletni/a
- jesteś odpowiedzialny/a, wiesz, że zwierzę to nie zabawka, a żyjąca i czująca istota
- rozumiesz, ze opieka nad zwierzęciem to zobowiązanie na wiele lat, a nie do momentu, aż się znudzi (domowy kot może żyć nawet do 20 lat)
- możesz zaoferować DOM NIEWYCHODZĄCY i ZABEZPIECZENIE OKIEN/BALKONU

Warunkiem adopcji jest podpisanie umowy adopcyjnej zobowiązującej do należytej opieki nad kotem - wzór umowy tutaj: http://www.jokot.pl/files/umowa%20adopcyjna.doc

 
Dodaj link do:
www.facebook.com