pożyczki
Wesprzyj nas!

Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa
PL 60102010260000140201820927
SWIFT: BPKOPLPW

center

 

 

 

 

Wypełnij PIT przez internet i przekaż 1% podatku

Przebudowę strony sfinansowali:

 

Dane Fundacji
Fundacja JOKOT
ul. Klaudyny 38 m. 75
01-684 Warszawa 

 

NIP: 1182056566
REGON: 142786105
KRS: 0000376604

Jak to wygląda u nas w dobie koronawirusa i apelu #zostańwdomu❓

Aktualnie nie umawiamy się na wizyty przed adopcyjne i odwiedziny zainteresowanych adopcją w celu poznania naszych podopiecznych w kociarni czy DT. Pomoc kotom bezdomnym i wolnożyjacym ograniczamy do przypadków naprawdę niecierpiących zwłoki.

 

Robimy to w trosce o bezpieczeństwo Wasze i nasze, naszych wolontariuszy, domów tymczasowych. Mamy pod opieką ponad 350 kotów, więc musimy do minimum zmniejszyć ryzyko, że ktoś z nas zachoruje. Koty same się nie nakarmią i nie sprzątną sobie kuwet...

 

Możecie się oczywiście z nami kontaktować mailowo, telefonicznie czy przez messengera w sprawie adopcji. Możemy wszystko sobie omówić, ustalić. Poprowadzić to, co się da, zdalnie.

 

Jeśli myślicie o adopcji, to wykorzystajcie ten bonusowy wolny czas na zgromadzenie wiedzy, przygotowanie się na kociego domownika. Polecamy Wam poniższe miejsca, dzięki którym możecie się edukować:

- Grupa O kotach - merytorycznie 🐾 - https://www.facebook.com/groups/oKotachMerytorycznie/ - znajdziecie tu informacje dietetyczne, behawioralne i zdrowotne dotyczące kotów, a przygotowane przez specjalistów

-Grupa Zabezpieczenia okien i balkonów - porady, informacje, zdjęcia, rozwiązania - https://www.facebook.com/groups/232560347322266/ - znajdziecie tu informacje, jak najlepiej zabezpieczać okna i balkony

-blog behawiorystki Małgorzaty Biegańskiej-Hendryk - http://blog.kocibehawioryzm.pl/

-blog lekarki weterynarii - https://weterynarztezczlowiek.pl/

 

Uważajcie też na swoje koty, jeśli macie nieosiatkowane balkony i okna, na okna uchylne. Więcej czasu spędzanego w domu wymusza więcej wietrzenia. Wietrzenie to też jedno z zaleceń w radzeniu sobie w obecnej sytuacji.

 

A na zdjęciu nasza podopieczna Branka, która zachęca Was do zachowania ostrożności i dbania o siebie i swoje koty, które są pewnie przeszczęśliwe, jeśli spędzacie czas w domu!

 

Podawajcie post dalej, niech z linków skorzysta jak najwięcej kociarzy obecnych i przyszłych

 
Dodaj link do:
www.facebook.com